"هیجان در حال افزایش است": جکپات Mega Millions قبل از قرعه کشی روز سه شنبه افزایش یافت

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – سه شنبه شب، بازیکنان قرعه کشی امیدوارند که چهارمین جکپات بزرگ در تاریخ مگا میلیون ها را ببرند. این جایزه 830 میلیون دلار تخمین زده شده است.

اگر سه شنبه شب برنده شوید، این سومین جایزه بزرگ Mega Millions و چهارمین جکپات بزرگ از زمان شروع Mega Millions و Powerball خواهد بود.

“امشب واقعا هیجان انگیز است زیرا جکپات Mega Millions به 830 میلیون دلار افزایش یافته است، و ارزش نقدی آن 487 میلیون دلار است، بنابراین امشب بیست و هشتمین نقش از این جکپات خاص است. Mega Millions آخرین بار در آوریل امسال به دست آمد.” مگ آنیسون، مدیر ارتباطات لاتاری می سی سی پی توضیح داد.

مقامات بخت آزمایی می سی سی پی گفتند که برنده خوش شانس باید مطمئن شود که پشت بلیط را امضا کرده است، بنابراین قرعه کشی می تواند اکنون بلیط متعلق به شما باشد.

Mega Millions و Powerball هر دو دارای بازیکنان معمولی هستند، اما وقتی می‌بینیم که جک‌پات شروع به افزایش می‌کند، همانطور که در چند هفته گذشته انجام داده‌اند، آن دسته از افرادی را نشان می‌دهد که معمولاً بازی نمی‌کنند یا شاید فقط یک یا دو بار در روز بازی کنند. سال. هیجان در حال افزایش است و همه جا وجود دارد.» آنیسون گفت.

حتی اگر جایزه برتر را نبردند، بازیکنان شرکت کننده در بازی Mega Millions این امکان را دارند که با افزودن Megaplier به خرید خود، برنده خود را در جوایز درجه دوم افزایش دهند. با 1 دلار بیشتر در هر بازی، بازیکنان می توانند برنده های غیر جکپات خود را افزایش دهند.

“این لذت بخش است که بخشی از چیزی به این بزرگی باشید. دیدن هیجان در بین بازیکنان، نحوه صحبت آنها در مورد امیدها و رویاهای خود و چه اتفاقی می افتد. چه کسی از انجام این کار لذت نمی برد؟ در حالی که این یک شکل از آنیسون توضیح داد که ما همیشه مردم را تشویق می کنیم که مسئولانه بازی کنند.

بینندگان می توانند نقاشی Mega Millions را به صورت زنده در WJTV 12 در جکسون و WHLT در Hattiesburg تماشا کنند. بازیکنان همچنین می توانند قرعه کشی زنده را در وب سایت لاتاری می سی سی پی تماشا کنند.

قرعه کشی ساعت 22:00 به وقت مرکزی انجام می شود.

بازیکنان همچنین می توانند شماره های خود را در مکان های خرده فروشی یا در وب سایت قرعه کشی بررسی کنند.

[ad_2]

Leave a reply