هیئت می سی سی پی درخواست اعلام فاجعه فدرال برای طوفان های ماه مارس را دارد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – سناتورهای آمریکایی راجر ویکر و سیندی هاید اسمیت، به همراه نمایندگان ایالات متحده، بنی تامپسون، استیون پالازو، ترنت کلی و مایکل گست از جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن درخواست کردند که درخواست فرماندار می سی سی پی برای اعلام فاجعه بزرگ فدرال برای بهبودی پس از آن را تایید کند. طوفان شدید در سراسر ایالت در مارس 2022.

بیش از 150 خانه آسیب دیده یا ویران شده است و بیش از 2 میلیون دلار خسارت مالی گزارش شده است. در صورت تصویب، اعلامیه فاجعه منابع فدرال اضافی را برای تکمیل تلاش‌های بازیابی ایالت باز می‌کند.

متن کامل نامه را در زیر بخوانید:

رئیس جمهور محترم بایدن،

در پی آب و هوای شدید اخیر که ده‌ها گردباد را به ایالت می‌سی‌سی‌پی وارد کرد، از شما درخواست می‌کنیم تا درخواست‌های اخیر فرماندار تیت ریوز برای اعلام فاجعه بزرگ تحت قانون استافورد را مورد توجه کامل قرار دهید.

ما از تلاش‌های مستمر آژانس مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) قدردانی می‌کنیم و پیش‌بینی می‌کنیم که این آژانس برای کمک به مقامات محلی و ایالتی در می‌سی‌سی‌پی، در حالی که به ارزیابی شدت خسارات وارد می‌شود، کمک سریعی را ارائه کند. می سی سی پی در 22 مارس 2022، 27 گردباد را در چهار شهرستان تجربه کرد و سپس 30 گردباد را در هشت شهرستان در 30 مارس 2022 تجربه کرد. سرعت باد به 100 مایل در ساعت رسید و بیش از 150 خانه را آسیب رساند یا ویران کرد.

همانطور که فرماندار ریوز در درخواست خود اشاره کرد، ارزیابی خسارت کمک های عمومی مشترک انجام شده توسط آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی (MEMA)، FEMA و سایر آژانس ها نشان داد که در 22 مارس 2022، 68 خانه با بیش از بیش از 1 میلیون دلار خسارت مالی برآورد شده است. این گردبادها همچنین سه نفر را مجروح کردند. با توجه به دومین اعلامیه فاجعه برای 30 مارس 2022، ارزیابی‌های اضافی نشان داد که 85 خانه ویران شده یا آسیب بزرگی دیده‌اند که بیش از 1 میلیون دلار خسارت مالی برآورد شده و سه نفر مجروح شده‌اند.

منابع موجود در حال حاضر از سوی دولت‌های ایالتی و محلی و سازمان‌های داوطلب برای رفع نیازهای بازیابی ایالت ناکافی است. برای بازسازی می سی سی پی به کمک و همکاری فدرال قابل توجهی نیاز است.

تشکر از شما برای توجه شما به این درخواست. لطفاً در صورت نیاز به کمک بیشتر در این تلاش، از تماس با ما دریغ نکنید.

[ad_2]