هیئت منصفه مردی را به جرم قتل خواننده رپ نیپسی هاسل مجرم تشخیص داد

[ad_1]

لس آنجلس (AP) – هیئت منصفه یک مرد 32 ساله را در روز چهارشنبه به دلیل تیراندازی مرگبار به خواننده رپ نیپسی هاسل در سال 2019 به قتل درجه یک مجرم شناختند.

هیئت منصفه شهرستان لس آنجلس همچنین Eric R. Holder Jr. متهم به دو فقره تلاش برای قتل عمد به دلیل شلیک گلوله که به سایر مردان در صحنه برخورد کرد. دادستان به دنبال دو فقره تلاش برای قتل بود. هولدر همچنین در دو مورد حمله با سلاح گرم به همان مردان مجرم شناخته شد.

هولدر با پوشیدن کت و شلوار آبی و ماسک صورت، در اتاق کوچک دادگاه در کنار وکیلش در حالی که حکم خوانده می شد، ایستاد. او هیچ واکنش قابل مشاهده ای نداشت.

هیئت منصفه ای متشکل از 9 زن و سه مرد به مدت 6 ساعت در طول دو روز قبل از رسیدن به رای، بحث کردند. اکثر مذاکرات آنها روز جمعه انجام شد، و آنها بلافاصله به اتفاق آرا تصمیم خود را در روز چهارشنبه گرفتند و پس از یک وقفه چهار روزه برای مدت کوتاهی دوباره تشکیل جلسه دادند.

اشتباهات تایپی در فرم حکم، اعضای هیئت منصفه را مجبور کرد تا برای تصحیح و امضای آنها در حالی که وکلای دادگستری، خبرنگاران و دیگران در دادگاه منتظر بودند، برای مدت کوتاهی به اتاق مشورت بازگردند. هنگام خواندن حکم، هیچ خانواده یا دوستان هوسل در اتاق نبودند.

زمانی که هولدر در سپتامبر محکوم شود ممکن است به حبس ابد محکوم شود. 15.

این حکم به یک حماسه حقوقی که بیش از سه سال به طول انجامیده و محاکمه ای که اغلب به دلیل بیماری همه گیر به تعویق می افتاد، پایان می دهد.

هولدر و هاسل سال‌ها همدیگر را می‌شناختند – آن‌ها از اعضای یک باند خیابانی لس‌آنجلس جنوبی بزرگ شدند – زمانی که ملاقات اتفاقی در خارج از فروشگاه لباس رپر در لس‌آنجلس منجر به تیراندازی و مرگ او شد.

شواهد علیه هولدر بسیار زیاد بود، از شاهدان عینی گرفته تا دوربین‌های نظارتی کسب‌وکارهای محلی که ورود، تیراندازی و خروج او را ثبت کردند.

وکیل او حتی رد نکرد که او عامل تیراندازی بوده است، اما از هیئت منصفه خواست تا او را در قتل عمد مقصر بدانند.

تیراندازی به دنبال گفتگوی دو مرد در مورد شایعاتی مبنی بر اینکه هولدر به عنوان یک خبرچین برای مقامات عمل می کرده است. آرون یانسن، وکیل هولدر، گفت که متهم شدن علناً به یک «دغدغه» از سوی فردی سرشناس مانند هاسل، باعث ایجاد «شور شور» در هولدر شد که باعث شد او در قتل درجه یک گناهکار نباشد.

یانسن روز پنجشنبه به هیئت منصفه گفت: «این تحریکی است که خشم و احساسات قدرتمند را برمی انگیزد.

جان مک‌کینی، معاون دادستان منطقه، در طول محاکمه استدلال کرد که هولدر و هر کس دیگری در گفتگوی قبل از مرگ هاسل آنقدر آرام بودند که گفت‌وگوی «دخت» نمی‌توانست انگیزه اصلی باشد و هولدر باید قبلاً حسادت یا نفرت داشته باشد. زحمت کشیدن.

مک‌کینی به هیئت منصفه گفت که 9 دقیقه بین مکالمه و تیراندازی، زمان بیش از اندازه کافی برای پیش‌اندیشی کردن قتل را فراهم می‌کند که شرط لازم برای قتل درجه اول است.

ظاهراً هیئت منصفه موافقت کرد.

هاسل، که نام قانونی او ارمیاس اسغدوم بود، در سن 33 سالگی درگذشت. او به تازگی اولین آلبوم خود را منتشر کرده بود که اولین نامزدی گرمی را برای او به ارمغان آورد، زمانی که به ضرب گلوله کشته شد.

او چهره ای محبوب در لس آنجلس بود، به ویژه در منطقه لس آنجلس جنوبی که در آن بزرگ شد و پس از به دست آوردن شهرت، خرید ملک و افتتاح مشاغل در آنجا ماند.

مک‌کینی در سخنرانی پایانی خود گفت: «او می‌خواست محله را تغییر دهد. او همان دوستان را حفظ کرد. و محله او را دوست داشت. به او می گفتند نیپ محله.»

هاسل در یک مراسم یادبود در میدانی که در آن زمان به نام Staples Center شناخته می‌شد، عزاداری شد و در اجرای جوایز گرمی که شامل دی‌جی خالد و جان لجند بود، جشن گرفت.

___

اندرو دالتون، نویسنده AP Entertainment را در توییتر دنبال کنید:[ad_2]

Leave a reply