هیئت منصفه برای شنیدن شهادت تیراندازی کنار جاده در دادگاه قتل مرداگ

[ad_1]

شهرستان کولتون، SC (WCBD) – انتظار می‌رود که این ایالت روز پنجشنبه در محاکمه دو قتل الکس مرداگ به پرونده خود پایان دهد.

مرداو متهم به قتل همسرش مارگارت و کوچکترین پسرش پل در ملک خانوادگی آنها در ژوئن 2021 است.

تماشا کنید: محاکمه قتل الکس مردادو: خلاصه روز 18

در جریان تحقیقات الکس مرداگ قرار بگیرید

قاضی کلیفتون نیومن روز چهارشنبه تصمیم گرفت که اجازه شهادت در مورد تلاش ناموفق الکس مرداگ برای خودکشی در ازای اجاره را در دادگاه بدهد.

تصمیم برای اجازه دادن به شهادت پس از آن اتخاذ شد که قاضی نیومن قبلاً حکم داده بود که این شهادت مجاز نیست زیرا ارتباط کافی با این پرونده نداشت. قاضی نیومن پس از بازجویی از سوی دفاعی که کورتیس ادی اسمیت را مطرح کرد، تصمیم خود را تغییر داد و گفت که در باز شده است.

شهادت شاهد روز چهارشنبه عمدتاً از جانب دیوید اوون، مأمور SLED، بازپرس اصلی پرونده، ارائه شد. دادستانی ویدیوی جدیدی از مصاحبه 11 اوت 2021 با مرداگ، سومین مصاحبه SLED که در این پرونده انجام شد، معرفی کرد.

این مصاحبه اولین باری بود که SLED به مردا گفت که به طور جدی به عنوان مظنون اصلی در نظر گرفته شده است.

شواهدی در محاکمه الکس مرداگ برای قتل در دادگاه شهرستان کولتون در چهارشنبه، 15 فوریه 2023 نشان داده شد. جاشوا بوچر/ایالت/پول

اوون داستان های در حال تغییر و ناسازگاری های مردا را در جدول زمانی خود بازگو کرد که باعث شد باور کند مردا در پشت این قتل ها بوده است.

تیم دفاعی موردو ادعا می‌کند که تحقیقات از همان ابتدا ناکام مانده است و SLED هیچ تلاشی برای جمع‌آوری شواهدی انجام نداده است که مرداگ را به عنوان مظنون کنار بگذارد.

در چند لحظه مهم برای دفاع، اوون اعتراف کرد که برخی از اطلاعاتی که به هیئت منصفه بزرگ شهرستان کولتون داده است مبنی بر متهم کردن مرداگ نادرست بوده است. در برخی موارد او می دانست که اطلاعات نادرست است. در موارد دیگر، اطلاعات در آن زمان درست بود اما بعداً رد شد.

تیم مرداو همچنین نظریه جدیدی را ارائه کرد: اینکه قتل ها نتیجه بدهی هایی بود که مردا به اسمیت و یک باند مواد مخدر معروف به کابوی ها داشت. آنها می گویند SLED نتوانست این نظریه را نیز دنبال کند.

هیئت منصفه همچنین شهادت یک کارشناس پزشکی قانونی تلفن همراه با دفتر دادستان کل را شنید که داده های تلفن های همراه پل، مگی و الکس را تجزیه و تحلیل می کرد. ایالت صبح روز پنجشنبه با بازجویی متقابل از آن شاهد اقدام خواهد کرد.


وبلاگ زنده محاکمه قتل الکس مردادو:

10:14 صبح – دادگاه دوباره به جلسه نشست. ایالت دکتر را صدا می کند. کنی کینزی.

دکتر. کنی کینزی

کینزی معاون رئیس کلانتری شهرستان اورنجبورگ و کارشناس بررسی صحنه جرم است.


9:56 صبح – دادگاه در تعطیلات است در حالی که هر دو طرف تعیین می کنند که چه شواهدی از تیراندازی کنار جاده مجاز است.


9:34 صبح – دادگاه در حال برگزاری است. قبل از ورود هیئت منصفه، جیم گریفین، وکیل مدافع، اعتراض قبلی خود را مبنی بر اجازه دادن مدارک در مورد تیراندازی کنار جاده توضیح می دهد.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8396417″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p3″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”: “wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”اخبار، سیاست، اخبار محلی، گزارش مصرف کننده”، “cs_ucfr”:””}},”dfp”:{“adTagUrl”:”

قاضی کلیفتون نیومن می‌گوید در حالی که قبلاً با دفاع موافق بود و فکر می‌کرد که شهادت ارتباطی با این پرونده ندارد، خط بازپرسی مدافع در را باز کرد.

قاضی نیومن گفت که او احساس می کند موضوع “پلی خیلی دور” است، اما دفاعیات “جاده ای را روی آن پل ساخته است.”

در ارتباط باش:دریافت هشدارهای خبری از این آزمایشی و تماشای آن در حال حرکت بابرنامه NEWS 2(آن را از اینجا دانلود کنید). شما همچنین می توانید مشترک شویدایمیل های روزانهبرای آخرین اخبار در مورد این آزمایش.

[ad_2]

Leave a reply