هیئت مدرسه شهرستان هیندز از اخراج کتاب «نیو بات» حمایت کرد

[ad_1]

بایرام، خانم. (AP) – یک مربی می سی سی پی که به دلیل خواندن کتابی برای کودکان به نام “من به یک باسن جدید نیاز دارم” اخراج شد. به دانش آموزان کلاس دوم می گوید که برای بازگرداندن شغل خود به دادگاه مراجعه خواهد کرد.

توبی پرایس به کلاریون لجر گفت روز دوشنبه دستوری 12 صفحه ای دریافت کرد که نشان می داد هیئت مدرسه شهرستان هیندز در اواخر آوریل 2-1 رای داده بود تا تصمیم سرپرست برای اخراج او در ماه مارس را تایید کند. او دستیار مدیر مدرسه ابتدایی گری رود در حومه جکسون بایرام بود.

قیمت ابتدا با پرداخت به حالت تعلیق درآمد اما بعد از خواندن کتاب از طریق زوم اخراج شد. این کتاب نوشته داون مک میلان، سفر یک کودک را برای یافتن پس‌زمینه‌ای جدید شرح می‌دهد. این با کارتون هایی نشان داده شده است که شخصیت را در حال در نظر گرفتن یک قنداق زره پوش، یک قنداق موشک و یک قنداق روبات نشان می دهد.

در حالی که پرایس جذاب بود، سرپرست دلسیا مارتین کتاب را «نامناسب» خواند، زیرا «نواحی خصوصی بدن» را نشان می‌داد.

پرایس که دو دهه یک مربی بود، این کتاب را “احمقانه” توصیف کرد و گفت: “بچه ها در حین خواندن آن سرگرم شوخی هستند.”

معلمان در سراسر کشور – به ویژه در ایالت های تحت رهبری جمهوری خواهان – تحت نظارت فزاینده ای قرار گرفته اند، زیرا مدافعان چالش ها و ممنوعیت های کتاب را در تلاش برای محدود کردن نحوه آموزش دانش آموزان به برخی موضوعات، به ویژه در مورد نژادپرستی، جنسیت و جنسیت تحت فشار قرار می دهند.

پس از جلسه استیناف وی، هیئت مدیره مدرسه در 28 آوریل تشکیل جلسه داد و از پرایس، وکلای او و مقامات ناحیه مدرسه صحبت کرد. اعضای هیئت مدیره سپس به جلسه غیرعلنی رفتند و با دو نفر از پنج عضو ممتنع، به تایید برکناری وی رای دادند.

هیئت مدیره می‌نویسد: «او مشکلات مرتبط با این را نمی‌بیند که مدیر مدرسه نسبت به برهنگی بزرگسالان و برهنگی کودک با قرار دادن آن در معرض کودکان تحت مراقبت خود حساسیت زدایی می‌کند. “حداقل، کودکان را وادار می کند که باور کنند همه انواع اعمال جای نگرانی ندارند – آنها فقط مضحک هستند. با این حال، این فعالیت ها برای کودکان خطرناک است.

تخته گفت: “من به یک باسن جدید نیاز دارم!” هیئت مدیره نوشت، فعالیت‌های نامناسبی مانند نقاشی بزرگسالان بر روی ته کودک نشان داده شده است، فعالیتی که نیاز به گزارش به وزارت امور انسانی برای سوء استفاده یا بی‌توجهی به کودک دارد.

وکیل پرایس کتاب های دیگری را در کتابخانه مدرسه که مضامین یا تصاویر مشابهی دارند، فهرست کرده است، از جمله «کاپیتان زیرشلوار».

قیمتشعر کوتاهی گذاشتدر توییتر با اشاره به تصمیم سرپرست، گفت: «کار پرایس در آموزش و پرورش تقریباً بیست سال به طول انجامید / تنها یک کتاب احمقانه برای پایان دادن به حرفه او لازم بود. / دادن چنین قدرتی به یک نفر / فقط باعث بدتر شدن آموزش و تدریس می شود.

سپس، او به‌روزرسانی را منتشر کرد: «دو نفر رأی مثبت دادند. یکی رای منفی داد دوتا چیزی نگفتند بنابراین قیمت باید برود.”[ad_2]