هیئت مدرسه جکسون ادغام دو مدرسه را تصویب کرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – هیئت امنای ناحیه مدرسه دولتی جکسون (JPS) برنامه هایی را برای تعطیلی دائمی دو مدرسه در سال آینده تصویب کرده است. این ناحیه مدارس ابتدایی برینکلی میدل و بیکر را خواهد بست.

دانش‌آموزان از برینکلی میدل با Lanier High، و دانش‌آموزان از Baker Elementary با دانش‌آموزان از Shirley Elementary ادغام خواهند شد.

سرپرست دکتر اریک گرین گفت که هزینه های بازسازی برینکلی میدل و بیکر ابتدایی بسیار زیاد است و ثبت نام در منطقه کاهش یافته است.

ما هنوز در حال بررسی اعداد هستیم. یکی از نگرانی‌هایی که مطرح شده این است که می‌خواهیم با تعداد بیشتری از دانشمندان در ساختمانی که مردم در آن احساس شلوغی می‌کنند، سروکار داشته باشیم. واقعیت این است که ما در بیشتر ساختمان‌ها فضای زیادی داریم زیرا ثبت نام نکرده‌ایم.» گرین گفت.

این منطقه همچنین در سال آینده چندین مکتب را به دلیل نوسازی به طور موقت تعطیل خواهد کرد. در این مدت دانش آموزان به مدارس دیگر اعزام خواهند شد. دو مدیر دبیرستانی که تحت تاثیر تغییرات قرار خواهند گرفت درگیر هستند.

دکتر والری بردلی، مدیر Lanier High گفت: “ما فعالانه این تغییر پیشنهادی را پیش بینی می کنیم، ما در حال پیش بینی مشارکت دانش آموزان هستیم.”

بابی براون، مدیر Jim Hill High گفت: “ما در مورد یک ناراحتی جزئی برای یک سال در پروژه ای صحبت می کنیم که می تواند در یک دوره 15 تا 20 ساله توجیه شود.”

با این حال، نگرانی هایی از سوی اعضای جامعه وجود دارد.

من نگران تأثیر این حرکت بر روی کودکان هستم. یک نفر گفت اگر بیایید و آنها را با هم مخلوط کنید، نتیجه خوبی نخواهد داشت.

JPS از بودجه فدرال برای تعمیرات در سطح منطقه استفاده خواهد کرد.

ما در واقع چکی از دولت فدرال دریافت نمی کنیم. این وجوه نزد دولت است و ما در حال درخواست بازپرداخت هستیم، بنابراین باید ابتدا پول را خرج کنیم و سپس برای این پروژه ها بازپرداخت کنیم. بنابراین، این بدان معناست که ما باید مراقب جریان نقدی خود باشیم.»

وجوه در سه مرحله مختلف از سال 2022 در دسترس قرار گرفت. JPS باید حدود 17 میلیون دلار بیشتر تا پایان سپتامبر 2023 و نزدیک به 80 میلیون دلار تا پایان سپتامبر 2024 هزینه کند.

[ad_2]

Leave a reply