هندوانه کلاسیک در تالار مشاهیر ورزشی ام اس برگزار شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV)- بیست و ششمین دوره کلاسیک سالانه هندوانه در تالار مشاهیر و موزه ورزشی می سی سی پی در روز دوشنبه 4 جولای برگزار شد.

دوی 5K در ساعت 7:30 صبح با پیاده روی 5k و دویدن یک مایل آغاز شد. 12 نیوز با شرکت کنندگان مسابقه 5K صحبت کرد تا ببیند قبل از مسابقه چه احساسی داشتند و چه زمانی را هدف قرار می دهند.

پرستون کراتول، یکی از شرکت‌کنندگان، گفت: “مرد، من احساس خوبی دارم. آماده هستم تا بدوم و دنبالش بروم. فقط نمی‌خواهم آخرین باشم.”

خاویر جیکوبز شرکت کننده گفت: “احساس کمی عصبی می کنم، اما به غیر از این، من آماده هستم تا آن را دنبال کنم. من آماده هستم.” جیکوبز افزود: “من حدود 18 دقیقه یا هر چیزی کمتر از آن تیراندازی می کنم. سخت خواهد بود، اما برای آن تیراندازی خواهم کرد.”

جوایز نقدی به برندگان کلی 5k Run و همچنین مدال برای دوندگان کلی و برندگان رده سنی اهدا شد.

این رویداد یکی از بزرگترین رویدادهای جمع آوری کمک های مالی برای تالار مشاهیر و موزه ورزشی می سی سی پی است. این روزی است که مدیر مسابقه آندریا پترسون به ما گفت که همیشه منتظر آن است.

پترسون گفت: “این هفتمین سال من به عنوان مدیر مسابقه است، و احساس مسئولیت و افتخار می کنم که مسئولیت آن را بر عهده بگیرم. یکی از روزهای بسیار مورد علاقه من در سال حضور در اینجا.”

[ad_2]

Leave a reply