همسایگان جکسون قبل از وقوع سیل پیش‌بینی‌شده تخلیه می‌شوند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – مردمی که در مناطق سیل خیز جکسون زندگی می کنند در حال آماده شدن برای سیل های پیش بینی شده بیشتر هستند.

با توجه به اینکه سیل 2020 هنوز در ذهن بسیاری از مردم وجود دارد، آنها هر کاری که می توانند برای محافظت از خانه و خانواده خود انجام می دهند.

با ادامه افزایش سطح آب رودخانه مروارید، کسانی که در امتداد Canton Club Circle زندگی می کنند، خود را آماده می کنند. امروز، بسیاری از مردم کیسه‌های شن را پر می‌کردند تا جلوی خانه‌هایشان بگذارند تا از ورود آب به خانه‌ها جلوگیری کنند.

دیگران در حال جمع کردن وسایل خود هستند و آماده می شوند تا خانه های خود را قبل از سیل مورد انتظار ترک کنند.

“من قبلاً هرگز در وضعیت سیل نبوده ام، بنابراین فقط برای فعلا آماده می شوم. در هر صورت کمی غذا در خانه پس انداز کردم. من در یک خانه شهری زندگی می کنم، بنابراین اگر نیاز به نقل مکان داشته باشم یا من فقط باید از خانه خارج شوم.”

گفت: “آب وارد می شود و دوست دارم، می دانید، این اولین خانه من است. می دانید، از دست دادن آن وحشتناک است. اگر می دانستم این منطقه سیلابی است، هرگز به این سمت حرکت نمی کردم.” ساندرا جردن، همسایه دیگر.

ولما و آندره وارنر که در این شهر زندگی می‌کنند، می‌گویند: “اکنون می‌رویم فقط به این دلیل که نمی‌دانیم سیل می‌آییم یا نه. پس از چند ساعت، به محض اینکه آنها شروع به دریافت شبکه برق کنند، قطعاً برق نخواهیم داشت.” محوطه.

فرماندار تیت ریوز برای کسانی که در مناطق کم ارتفاع هستند فشار می آورد تا تخلیه شوند.

خدمه اورژانس در هنگام وقوع سیل در کنار شما خواهند بود، اما ماموریت های نجات می تواند پس از تاریک شدن هوا برای خدمه خطرناک باشد.

[ad_2]

Leave a reply