هفته آمادگی هوای شدید پاییز در می سی سی پی

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – فرماندار تیت ریوز (R-Miss.) 17-22 اکتبر 2022 را هفته آمادگی هوای شدید پاییز در می سی سی پی اعلام کرد.

ریوز می گوید: «وقتی صحبت از یک طوفان شدید می شود، آمادگی می تواند تفاوت بین زندگی و مرگ باشد. من شما را تشویق می کنم که این هفته زمانی را اختصاص دهید تا یاد بگیرید چگونه خانواده خود را بهتر آماده کنید تا آنها را ایمن نگه دارید.

هفتاد و شش گردباد در می سی سی پی در سال 2021 فرود آمدند. می سی سی پی معمولاً طوفان های قابل توجهی را در این فصل آب و هوایی شدید ثانویه از نوامبر تا دسامبر مشاهده می کند.

می سی سی پی می تواند چندین نوع آب و هوای شدید را در طول ماه های پاییز و زمستان ببیند. ما از ساکنان می‌خواهیم خود را برای فصل آب و هوای سخت ثانویه آماده کنند. استفن مک کرانی، مدیر اجرایی آژانس مدیریت اضطراری می سی سی پی (MEMA) گفت: با بررسی بیمه نامه ها، ساخت کیت تامین بلایا و بررسی برنامه های اضطراری با خانواده خود آماده شوید.

برای ارتقای آمادگی آب و هوای شدید، MEMA با خدمات آب و هوای ملی (NWS) و وزارت حمل و نقل می سی سی پی (MDOT) همکاری می کند تا انواع مختلف خطرات و راه های آماده سازی قبل از فصل آب و هوای شدید ثانویه آینده را برجسته کند.

در اینجا لیستی از موضوعات برجسته امسال آمده است:

  • دوشنبه، 17 اکتبر روش های دریافت هشدار
  • سه شنبه 18 اکتبر رعد و برق شدید
  • چهارشنبه، 19 اکتبر ایمنی گردباد – یک مانور گردباد سراسری در ساعت 9:15 صبح در انتظار آب و هوا انجام خواهد شد.
  • پنج شنبه، 20 اکتبر سیل ناگهانی
  • جمعه 21 اکتبر برف و یخ
  • شنبه، 22 اکتبر ایمنی خانه سیار

هر روز هفته، MEMA پیام هایی را در مورد این موضوعات در صفحات فیس بوک و توییتر خود به اشتراک می گذارد.

پاییز-شدید-هوا-اعلان-2022دانلود

[ad_2]

Leave a reply