هر دو مظنون پس از برخورد و فرار مرگبار آکسفورد دستگیر شدند

[ad_1]

به روز رسانی: پلیس آکسفورد ست روکیتکا را حدود ساعت 8:30 صبح دوشنبه دستگیر کرده است. به گفته OPD، او اکنون بازداشت شده است و کامیون او در شهرستان مارشال شکسته شده است. در حال حاضر کشف و توقیف شده است. هزینه ها هنوز معلق است و با اطلاعات بیشتر به روز می شود.


ممفیس، تن. – پس از یک تصادف مرگبار در آکسفورد، می سی سی پی، یک نفر دستگیر شده و یک نفر دیگر همچنان متواری است.

آکسفورد PD گفت که آنها به تماس 911 در روز یکشنبه حوالی ساعت 1:14 بامداد پاسخ دادند و گفتند که دو نفر زخمی شده اند. افسران پلیس و همچنین آتش نشانی آکسفورد به دو قربانی کمک کردند تا زمانی که بتوانند برای درمان به بیمارستان باپتیست مموریال شمال می سی سی پی منتقل شوند.

مردی در این حادثه بعداً بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست داد و این زن در شرایط وخیم به بیمارستان منطقه یک در ممفیس منتقل شد.

پلیس آکسفورد این مرد را واکر فیلدر شناسایی کرد.

یکشنبه شب، پلیس آکسفورد اعلام کرد که مظنونان به نام های ست روکیتکا و تریستان هالند از کولیرویل، تنسی شناسایی شده اند.

تریستان هلند

پلیس آکسفورد می گوید هالند در شهرستان شلبی بازداشت شده و به آکسفورد بازگردانده می شود. پس از این واقعیت، هالند به اتهام لوازم جانبی متهم شده است.

روکیتکا هنوز در حال فرار است. پلیس آکسفورد می گوید او در حال رانندگی تویوتا توندرا با پلاک تنسی 0J76U6 است.

ست روکیتکا

WREG با دانشگاه می سی سی پی تماس گرفت و آنها تأیید کردند که فیلدر و زن مجروح شده دانشجو هستند.

این دانشگاه بیانیه زیر را منتشر کرد:

او گفت: «این خبر دلخراش دریافت کردیم که یکی از دانش‌آموزان ما در اوایل صبح امروز کشته شد و یکی دیگر بر اثر برخورد خودرویی که در حوالی میدان حرکت می‌کرد به شدت مجروح شد. برای ابراز همدردی و حمایت با خانواده ها در تماس بوده ایم. من از جامعه می خواهم که در سوگ از دست دادن غم انگیز جانی که خیلی زود گرفته شده است، به ما بپیوندند و امیدواریم و دعا می کنیم که دانش آموز مجروح ما به طور کامل از جراحاتش بهبود یابد.” – جیکوب باته، مدیر روابط خبری و رسانه ای گفت.

رابین تانهیل، شهردار آکسفورد بیانیه زیر را منتشر کرد:

“من نمی توانم اجازه دهم که خورشید در این روز وحشتناک غروب کند بدون اینکه بیانیه ای در مورد حادثه غم انگیزی که امروز صبح در جامعه ما اتفاق افتاد. همانطور که بسیاری از شما قبلاً شنیده اید، دو دانش آموز در پارکینگ پشت شهرداری مجروح شدند. هر دو بلافاصله به بیمارستان باپتیست مموریال – شمال می سی سی پی منتقل شدند. متاسفانه، دانش آموز پسر، واکر فیلدر از مدیسون، می سی سی پی بر اثر جراحات وارده درگذشت.

لطفاً برای اطلاع از جزئیات حادثه و دستگیری ها، حساب های رسانه های اجتماعی اداره پلیس آکسفورد را دنبال کنید. در صورت صلاحدید، اطلاعات در اختیار عموم قرار خواهد گرفت. از آنجایی که این یک تحقیق در حال انجام است، ممکن است اطلاعات آنطور که برخی انتظار دارند در دسترس نباشد، اما من به شما قول می دهم که این خانواده ها و یافتن عدالت برای این دانش آموزان اولویت اصلی ما هستند و این پرونده با دلسوزی هر چه بیشتر برای آنها رسیدگی خواهد شد. گرفتار. من به اداره پلیس آکسفورد و تعهد آنها به این خانواده ها و دریافت پاسخ افتخار می کنم. آنها متخصصان نهایی هستند و من مفتخرم که با آنها کار کنم. من امشب به عنوان مادری با قلب شکسته برای شما می نویسم برای این خانواده ها، برای دوستان گرانقدرشان، برای خواهران و برادران برادری شان، برای زادگاهشان و برای جامعه ما در حالی که همه ما طوفان وحشتناک دیگری را پشت سر می گذاریم.

من می نویسم تا از شما برای دعای شما برای مامان و بابا و خواهر واکر که در سوگ از دست دادن این مرد جوان که خوش تیپ و مهربان و با استعداد بود و مورد علاقه بسیاری بود، غمگین هستند، بخواهم. برای صلح و آرامش برای آنها دعا کنید که فقط از جانب پدر آسمانی ما می آید. از شما می خواهم برای شفای کامل دانش آموز دختر دعا کنید. لطفاً برای پزشکان و پرستاران او دعا کنید. دعا کنید جراحات و قلبش خوب شود. درد جسمی و روحی این خانواده ها غیرقابل تصور است.

آکسفورد جامعه ای است که به کسانی که به آرامش نیاز دارند آرامش می دهد. شاید این ناشی از تمرین و زمان‌های آزمایشی باشد که آرزو می‌کنیم بتوانیم دعا کنیم، اما با این وجود، آکسفورد همیشه در مواقع سختی و زمانی که مردم به ما نیاز دارند، قدم برمی‌دارد. این دو خانواده به ما نیاز دارند. آنها محتاج دعای ما هستند. آنها به ما نیاز دارند تا کسانی را که دوستشان دارند محاصره کنیم و دست و پای خدا باشیم. چنین مواقعی باعث می‌شود که وقتمان را با کسانی که دوستشان داریم قدردانی کنیم. شما تعهد من را دارید که ما به انجام تمام تلاش خود ادامه خواهیم داد تا آکسفورد، می سی سی پی امن ترین جامعه برای رفتن به مدرسه، زندگی و بازدید باشد.”

آکسفورد PD در حال حاضر در حال تحقیق است و از مردم کمک می خواهد. در زیر عکس افراد مورد علاقه و وسیله نقلیه مورد علاقه قرار داده شده است.

اگر چیزی در مورد این حادثه می دانید، از شما خواسته می شود با پلیس آکسفورد با شماره 662-232-2400 یا CrimeStoppers با شماره 662-234-8799 تماس بگیرید.

با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر، WREG این داستان را به روز می کند.

[ad_2]

Leave a reply