هدف مرکز آموزشی آوردن نیروی کار واجد شرایط به می سی سی پی است

[ad_1]

ویکزبورگ، خانم. (WJTV) – CAD، Autodesk، کارهای جامد، کدنویسی و واقعیت مجازی. ممکن است با این کلمات آشنا باشید یا نباشید. با این حال، آنها برای آماده سازی نیروی کار می سی سی پی برای آینده بسیار مهم هستند.

از طریق Hinds Community College (HCC) و شهر Vicksburg، یک مرکز آموزشی فناوری نوظهور در خط مقدم قرار دارد. به مدت 33 سال، Kelle Barefield برای Entergy کار کرد و اکنون رئیس هیئت نظارت شهرستان Warren است. او اهمیت آمادگی نیروی کار را درک می کند.

“اصولاً اولین سوال این نبود که “آیا زمین دارید؟ هزینه برق چقدر است؟” او توضیح داد: «آیا نیروی کار واجد شرایطی برای انجام کاری که انجام می‌دهید دارید؟»

این همان چیزی است که پشت مرکز نوآوری و فناوری می سی سی پی (MCITY) قرار دارد، که در یک ساختمان تجاری تاریخی در حال تغییر در ویکزبورگ قرار دارد. شهردار جورج فلگز از فرصتی که HCC به ویکسبرگ داده است سپاسگزار است.

فلگس گفت: “می دانم که به این دلیل است که شما معتقدید سرمایه گذاری شما در شهر ویکسبورگ می تواند سود بسیار خوبی داشته باشد.”

رهبران کالج گفتند که ماموریت آنها پرورش فرهنگ نوآوری و پیشرفت در منطقه Vicksburg، با استفاده از فناوری پیشرفته است. برنده دانش‌آموزانی خواهند بود که از یک آزمایشگاه صنعتی 4.0، یک آزمایشگاه واقعیت مجازی/واقعیت افزوده و یک آزمایشگاه چندمنظوره نیروی کار یاد می‌گیرند و از مزایای آن بهره می‌برند. یک برد اقتصادی نیز وجود دارد.

بنابراین، چشم انداز ما برای این مرکز کمک به صنایع موجود با کارکنان فعلی یا کارکنان آینده است، اما همچنین کمک به کارآفرینانی که ایده یک کسب و کار جدید دارند، بتوانند در طراحی به آنها کمک کنند. دیوید کریل با HCC.

همه اینها از پیشرفته ترین سیستم های اتوماسیون صنعت به عنوان توسعه سیستم های مکاترونیک موجود در پردیس های HCC استفاده می کند. مکاترونیک کنت بیب آزمایشگاه فیزیکی سایبری را نشان داد که فرآیند مونتاژ یک تلفن کوچک را شبیه سازی می کند.

“سپس اپراتورها دستورالعمل ها را می گیرند و گوشی را هر طور که مشخص می کند پس از اتمام کار مونتاژ می کنند. اپراتور ایستگاه خروجی را تایید می کند و سپس محصول نهایی را می گیرد و در یکی از اسلایدهای باز ما قرار می دهد و در آن قرار می گیرد. یکی از اسلایدهای باز ما برای تحویل یا ذخیره سازی، هر کجا که ما تعیین کنیم، ارسال می شود.”

MCITY همچنین از مشارکت خود با مرکز تحقیق و توسعه مهندسی ارتش ایالات متحده و همچنین تمرکز بر توسعه نیروی کار برای رفع نیازهای سازمان‌های فناوری بزرگ در می‌سی‌سی‌پی مرکزی و مناطق ویکسبورگ استفاده خواهد کرد.

[ad_2]

Leave a reply