هدف مدرن شکستن سد نهایی واکسن است و ممکن است بازگشت به کار را برای والدین تغییر دهد

[ad_1]

واکسن جدیدی برای افراد 6 سال و کمتر در راه است و می تواند مانع نهایی را که کارفرمایان را از درخواست بیشتر کارمندان برای بازگشت به دفتر باز می دارد، از بین ببرد.

شرکت بیوتکنولوژی مدرنا چهارشنبه اعلام کرد که فاز دوم مطالعات واکسن برای کودکان زیر 6 سال با موفقیت به “نقاط پایانی اولیه” رسیده است. این بدان معناست که کودکان خردسالی که در این مطالعه واکسن را دریافت کردند، پاسخ ایمنی مشابهی در برابر ویروس داشتند که در بزرگسالان مشاهده شد. محافظت در برابر عفونت با واریانت Omicron نیز مشابه آنچه پس از یک سری دوز اولیه در بزرگسالان مشاهده شده بود، بود.

پل برتون، مدیر ارشد پزشکی، “سطوح آنتی‌بادی‌هایی که می‌بینیم واقعاً کلیدی هستند، زیرا باید بتوانند از بیماری‌های شدید، بستری شدن در بیمارستان و مرگ محافظت کنند، که واقعاً مهم است زیرا والدین به سر کار باز می‌گردند و بچه‌ها به مدرسه بازمی‌گردند.” افسر Moderna به Inc.

بر اساس مطالعه خود، مدرنا قصد دارد درخواستی برای مجوز سری اولیه دو دوز واکسن برای کودکان زیر 6 سال به سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ارسال کند.

بسیاری از والدینی که کودکان زیر 6 سال دارند در طول همه‌گیری احتیاط‌های بیشتری را اتخاذ کرده‌اند، زیرا این کودکان برای واکسینه شدن بسیار کوچک هستند و به ندرت به طور مداوم ماسک‌های خود را استفاده می‌کنند. از آنجایی که شرکت‌ها شروع به فراخوانی کارمندان خود به دفتر کردند، برخی از والدین از ترس اینکه ممکن است عفونت را به خانه کوچک‌ترین فرزندان خود بیاورند، از این کار خودداری کردند.

یک نظرسنجی نبض خانوارهای سرشماری ایالات متحده در ماه نوامبر از پاسخ دهندگان علت اصلی کار نکردن آنها را پرسید و 4.9 میلیون نفر گفتند که از کودکانی که در مدرسه یا مهدکودک نیستند مراقبت می کنند و 2.4 میلیون نفر گفتند که نگران ابتلا یا انتشار ویروس کرونا هستند. این یک عدد بزرگ است. در بازار کار فشرده، واکسنی برای کوچک‌ترین کودکان این پتانسیل را دارد که والدینی را که منصرف شده‌اند به نیروی کار بازگرداند و بحران کار را برای برخی از کارفرمایان کاهش دهد.

اگرچه بعید است که اخبار مدرن والدین محتاط را وادار کند که فوراً به دفاتر بازگردند – پس از اعطای مجوز، کودکان حداقل به یک ماه زمان نیاز دارند تا به وضعیت واکسیناسیون کامل برسند – ممکن است مقاومت کارمندان نسبت به ورود به دفتر کاهش یابد. دیوید لوئیس، مدیر عامل شرکت منابع انسانی OperationsInc، گفت NBC در ماه نوامبر. او گفت: “با گذشت زمان، کارمندانی که از فرزندان خود و عدم توانایی واکسیناسیون به عنوان دلیلی برای تمایل خود به کار در خانه استفاده کرده اند، این بهانه را از دست خواهند داد.”

تا زمانی که واکسن به طور گسترده در دسترس قرار گیرد، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری به افرادی که در مورد واکسن های خود به روز نیستند و کودکان زیر 6 سال توصیه می کند اقدامات لازم را برای جلوگیری از بیماری انجام دهند، که شامل پوشیدن ماسک مناسب در داخل خانه می شود. به صورت عمومی در مناطقی که سطح انتقال جامعه بالاست.

[ad_2]