هدف رهبران اصلاح زیرساخت های آب جکسون بدون افزایش قبض آب است

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – روز دوشنبه، Chokwe A. Lumumba شهردار جکسون و مدیر موقت آب شخص ثالث شهر درباره آخرین وضعیت بحران آب در شهر بحث کردند.

تد هنیفین گفت که او در یک دوره انتقالی در تاسیسات تصفیه آب شهر است و در تلاش است تا تمام کارکنان لازم را برای تعمیر و نگهداری و عملیات روزانه به خدمت بگیرد.

هنیفین و لومومبا هر دو گفتند یکی از اهداف آنها تعمیر زیرساخت های آب بدون افزایش قبض آب است.

“یک برنامه مالی وجود دارد که باید در 60 روز اول جمع آوری شود. من هنوز آن را ندارم، اما بدیهی است که این معامله را اجرا کرده ام. اما تا زمانی که آن اعداد واقعی را نبینم، نمی دانم. فکر می‌کنم در هر موقعیتی هستم که بگویم بله یا نه، اما قلبم می‌گوید که جکسون، مانند تقریباً هر شهر مرکزی بزرگ دیگری در ایالات متحده، نمی‌تواند بار بیشتری را بر دوش ساکنان اجتماعی-اقتصادی جامعه خود بگذارد. هنیفین توضیح داد تا هزینه آب را بپردازد.

لومومبا گفت: “یک چیزی که برای من و مدیریت من در طول این فرآیند ثابت بوده است، تلاش برای محافظت از ساکنان در شرایط مقرون به صرفه بوده است، در حالی که ما در تلاش برای ایجاد انعطاف‌پذیری در سیستم خود هستیم.”

هنیفین گفت که آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) هنوز در مرکز تصفیه آب OB Curtis در محل است. به گفته Henifin، آنها به طور منظم آب را آزمایش می کنند.

[ad_2]

Leave a reply