نظرسنجی: ریوز در انتخابات فرمانداری سال 2023 از پریسلی عقب افتاد، رسوایی رفاه یک موضوع مهم

[ad_1]

یادداشت سردبیر: می سی سی پی امروز داستان هایی درباره همه نظرسنجی های عمومی منتشر شده در طول رقابت فرمانداری سال 2023 منتشر خواهد کرد. ما همیشه به وضوح در مورد روش نظرسنجی گزارش می دهیم و هرگونه نگرانی را در مورد داده های ارائه شده نشان داده می شود.

فرماندار فعلی جمهوری خواه تیت ریوز در یک نظرسنجی جدید از رقیب دموکرات براندون پریسلی عقب افتاد و ریوز برای رسیدگی به رسوایی رفاهی می سی سی پی نمرات پایینی کسب کرد.

این نظرسنجی که بین 500 ایالت می سی سی پی بین ژانویه انجام شد. 21-25 توسط Tulchin Research، حمایت 47 درصدی از پریسلی در مقایسه با حمایت 43 درصدی از ریوز، که برای دومین دوره فرمانداری و ششمین دوره چهار ساله خود در پست ایالتی نامزد می شود، نشان داد. ده درصد از پاسخ دهندگان بلاتکلیف بودند.

علاوه بر این، اکثریت قابل توجهی 64 درصد از پاسخ دهندگان، برداشت نامطلوبی از ریوز برای اخراج وکیل ایالتی که وظیفه بازیابی بودجه های خرج شده رفاهی را داشت، داشتند. تنها 25 درصد از پاسخ دهندگان در این نظرسنجی نظر مساعدی نسبت به استاندار مربوط به رسوایی بهزیستی داشتند.

این نظرسنجی به سفارش صندوق اقدام مرکز حقوق فقر جنوب و کمیته اقدام سیاسی وابسته به آن انجام شد. این نظرسنجی بلافاصله جدول های متقاطع کامل را منتشر نکرد، که می تواند به ناظران کمک کند تا تشخیص دهند که آیا نظرسنجی شده تصویر لحظه ای دقیق از رای دهندگان را نشان می دهد یا خیر. رای دهندگان سیاه پوست که معمولاً به دموکرات ها در می سی سی پی رأی می دهند، 33.9 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی را تشکیل می دهند. این نظرسنجی دارای حاشیه خطای 4.38 درصد است که به این معنی است که ریوز و پریسلی ممکن است مساوی باشند یا پریسلی 8 امتیاز بالاتر باشد.

Tulchin Research دارای رتبه B/C از FiveThirtyEight است، و در سه نظرسنجی Tulchin که این سایت رتبه بندی کرده است، به طور متوسط ​​نسبت به جمهوری خواهان تعصب کمی دارد.

این دومین نظرسنجی عمومی در مورد رقابت فرمانداری است که در سال 2023 منتشر شد. اندکی قبل از اینکه پریسلی رسما نامزدی خود را اعلام کند، نظرسنجی کالج می سی سی پی امروز/سینا نشان داد که ریوز با 4 امتیاز (43 درصد به 39 درصد) از پریسلی پیشتاز است. علاوه بر این، 57 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که در انتخابات فرمانداری سال 2023، “کس دیگری” را به جز ریوز ترجیح می دهند.

بیشتر بخوانیدنظرسنجی: اکثریت رای دهندگان می سی سی پی فرماندار جدید را در سال 2023 ترجیح می دهند

رسوایی گسترده رفاهی به عنوان یکی از موضوعات اصلی انتخابات فرمانداری 2023 ظاهر شده است.

مقامات ایالتی و سایرین در این پرونده که به عنوان بزرگترین رسوایی فساد عمومی در تاریخ می سی سی پی شناخته می شود، اعتراف کرده اند. به مردم فقیر کمک نکرد

هزينه‌هاي نادرست، گاهي براي كساني كه با هر دو فرماندار سابق دوست بودند، به مزايا و مزاياي مالي منجر مي‌شد. فیل برایانت و ریوز که در آن زمان ستوان فرماندار بود.

پریسلی در اعلامیه کمپین فرمانداری خود در ژانویه، ریوز را به خاطر دخالتش در این رسوایی متهم کرد، از جمله اینکه مربی شخصی ریوز، پل لاکوست، بیش از 1 میلیون دلار بودجه رفاهی به‌طور نادرست دریافت کرده است.

در سال 2022، ریوز به طور ناگهانی برد پیگوت، وکیل سابق ایالات متحده در دولت بیل کلینتون را که در ابتدا توسط وزارت رفاه این ایالت استخدام شده بود تا تلاش کند وجوه خرج شده را در دادگاه مدنی بازگرداند، اخراج کرد.

بیشتر بخوانید: فرماندار متون نشان می دهد که تیت ریوز الهام گرفته از پرداخت رفاهی با لباس مدنی است

بر اساس نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه، 55 درصد از پاسخ دهندگان «خیلی» درباره این رسوایی شنیده اند، در حالی که 29 درصد برخی و 9 درصد کمی شنیده اند.

ریوز گفت که پیگوت را جایگزین کرده است زیرا وکیل تحقیقات را سیاسی می‌کرد و پیگوت منابع کافی برای پیگیری پرونده را به تنهایی نداشت. پیگوت گفت که تلاش های او صرفاً برای بازیابی وجوه عمومی است که به اشتباه خرج شده است.

پیگوت این هفته برای ستون یکشنبه هانت در The Hill به Al Hunt گفت: «حدس می‌زنم خیلی نزدیک می‌شدم. فرماندار ریوز خود را به عنوان فرمانده کل پوشش منصوب کرده است.

پریسلی، که از سال 2003 یک دفتر کمیسیون خدمات عمومی را بر عهده داشت، از نظر شناسایی نام در سراسر ایالت در یک نقطه ضعف قابل توجه قرار دارد.

54 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی ریوز را نامطلوب می دانند، 40 درصد او را بسیار نامطلوب می دانند، در حالی که 42 درصد او را مطلوب می دانند که 16 درصد او را بسیار مطلوب می دانند. پریسلی، ساکن نتلتون در خطوط شهرستان لی و مونرو در شمال شرقی می سی سی پی، توسط 39 درصد مطلوب و 18 درصد نامطلوب دیده می شود، اما او فقط 58 درصد شناسایی نام داشت.

نظرسنجی تولچین نشان داد که 55 درصد گفتند که ایالت در مسیر اشتباه است، 34 درصد در مسیر درست و 11 درصد نمی دانند.

بیشتر بخوانید: دولت تیت ریوز می گوید وکیل برکنار شده رسوایی رفاهی “برنامه کاری سیاسی” داشت و در کانون توجه رسانه ها بود

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply