نظرسنجی: آمریکایی ها مجبور به کاهش هزینه ها و سفر شدند

[ad_1]

شیکاگو (NewsNation) – بر اساس نظرسنجی جدید NewsNation / Decision Desk HQ که روز دوشنبه منتشر شد، زندگی آمریکایی ها در واکنش به تورم افسارگسیخته به طور اساسی تغییر کرده است. در سرتاسر کشور، مصرف‌کنندگان از صرف غذا و سرگرمی و همچنین اقلام ضروری از جمله مواد غذایی و بنزین خودداری می‌کنند.

تقریباً نیمی از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفتند که وضعیت مالی آنها امروز بدتر از یک سال پیش است. در مقایسه، تنها 18 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که وضعیت بهتری دارند.

حتی رونق سفر پس از همه‌گیری در خطر است زیرا مردم تشخیص می‌دهند که چه چیزی می‌توانند از عهده آن برآیند.

با نزدیک شدن به روز یادبود، تقریباً نیمی از رای دهندگان ثبت نام شده می گویند که برنامه های تعطیلات تابستانی را تغییر داده اند – برخی از سفرهای متحرک به خانه نزدیکتر هستند اما بیشتر آنها می گویند که مجبور شده اند برنامه ها را به طور کلی لغو کنند.

بیش از 70 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که مجبور شده اند در ماه گذشته خرید خود را کاهش دهند.

تغییر در رفتار مصرف کننده در حالی رخ می دهد که قیمت تمام شده کالاها در سراسر کشور همچنان در حال افزایش است و تورم نزدیک به بالاترین حد در 40 سال گذشته است.

پس مصرف کنندگان کجا آن را بیشتر احساس می کنند؟

لین هافمن، مادربزرگ اهل آریزونا که روز یکشنبه هنگام بازدید از شیکاگو برای پیاده روی بیرون بود، گفت: «بنزین، بنزین، بنزین».

همین هفته گذشته، میانگین قیمت هر گالن بنزین برای اولین بار در هر ایالت به بالای 4 دلار رسید.

کارشناسان می گویند که قیمت ها در پمپ و واقعیت اقتصادی این کشور بیشتر از سایر مسائل مهم اجتماعی بر دیدگاه آمریکایی ها در مورد وضعیت کشور تأثیر می گذارد.

اسکات ترانتر، مشاور در DecisionDesk HQ می گوید: «اگر مجبور به تغییر تعطیلات خود هستید یا مشکل مالی دارید، این یک چیز تئوری نیست.

اکثریت قریب به اتفاق پاسخ دهندگان، نزدیک به 65 درصد، گفتند که تورم امروز در ایالات متحده مشکلی بزرگتر از بیکاری، کووید-19 یا جرم است.

  • تورم: 64.61 درصد
  • بیکاری: 6.39%
  • COVID-19: 14.33٪
  • جرم و جنایت: 14.66%

نظرات در مورد دلایل اصلی تورم بسیار متفاوت است، برخی از افرادی که NewsNation روز یکشنبه با رئیس جمهور جو بایدن و دولت فدرال صحبت کردند، مقصر دانستند.

ارل شوارتژوف از مینه سوتا گفت: «من احساس می‌کنم واشنگتن ما را به شدت شکست داده است و به نظر نمی‌رسد که متوقف شود».

شوارتزف گفت بایدن باید تولید نفت داخلی را در اولویت قرار دهد و ساخت و ساز خط لوله کیستون XL را از سر بگیرد تا قیمت انرژی را محدود کند.

دیگران فکر می کردند که هزینه های دولت تا حدی به تورم کمک کرده است، اما این تصمیم درستی بود که به دلیل مشکلات ناشی از همه گیری کووید-19 اتخاذ شد.

تانیا لاندو، دانشجوی فارغ التحصیل در شیکاگو، می گوید: «من نمی توانم دولت را به خاطر دادن آنچه مردم در یک ساعت بسیار سخت نیاز دارند سرزنش کنم. “ما مقدار زیادی پول برای تشویق مردم و چک هزینه کردیم تا مطمئن شویم که آنها می توانند غذا را در بشقاب هایشان بگذارند. چگونه می توانم با این اتفاق خوب نباشم؟”

لاندو گفت که همچنان امیدوار است که حقوق کارگران افزایش یابد زیرا شرکت‌ها تلاش می‌کنند استعدادها را در دنیای پس از همه‌گیری که با کمبود نیروی کار رنج می‌برد، حفظ کنند.

علیرغم هزینه های مصرف کننده قوی در ماه های اخیر، برخی نشانه ها نشان می دهد که تقاضا ممکن است در حال کاهش باشد. هفته گذشته، دو تا از بزرگترین خرده فروشان کشور، Walmart و Target، درآمدهای سه ماهه خود را بسیار کمتر از حد انتظار اعلام کردند.

نزدیک به 60 درصد از افرادی که در این نظرسنجی شرکت کردند، می گویند که تامین هزینه های زندگی حداقل تا حدودی دشوار است. این یک نشانه اولیه است که آمریکایی ها شروع به نگرانی در مورد آینده کرده اند.

این نگرانی به این معنی است که برخی از مردم خریدهای بزرگ را به تعویق می اندازند، در عوض روی پس انداز در کوتاه مدت تمرکز می کنند.

آلیسا هاچ در شیکاگو گفت: “اجاره در حال افزایش است و بازار مسکن در حال افزایش است. بنابراین شما در هر صورت ضرر خواهید کرد. من فقط منتظر آرام شدن اوضاع هستم.”

[ad_2]