نشان دادن قدردانی از طریق سبک رهبری

[ad_1]

بیش از هر زمان دیگری، کارکنان به دلیل تلاش بی‌وقفه‌شان سزاوار احترام، شناسایی و قدردانی هستند. در حالی که بیان قدردانی خود به صورت شفاهی مهم است، یافتن راه هایی برای نشان دادن قدردانی از طریق اعمال و رهبری می تواند حتی معنادارتر باشد. در اینجا چهار راه برای نشان دادن قدردانی از طریق رهبری وجود دارد:

1. به آنها فرصت دهید

همه ما آرزوی رشد و رسیدن به پتانسیل کامل خود را داریم. هنگامی که استخدام می شوند، به کارمندان نقش مشخصی از مسئولیت ها محول می شود، اما این بدان معنا نیست که آنها بیشتر هوس نخواهند کرد. در واقع، بهترین کارمندان به طور مداوم تمایل به سطح بعدی را نشان می دهند.

با اطمینان از اینکه کارکنان فرصت های زیادی برای رشد دارند، سطحی از اعتماد و اطمینان را به آنها منتقل می کنید که به خوبی مورد استقبال قرار می گیرد. هنگام دریافت کار عالی، فراتر از ستایش کار را در نظر بگیرید و به همکار فرصتی برای یادگیری و رشد با انجام مراحل بعدی کار پاداش دهید.

من به‌عنوان یک رهبر، توسعه و شکل‌دهی نسل بعدی رهبران در فروشگاه UPS را یک مأموریت شخصی می‌دانم. نشان دادن قدردانی من از کارمندان از طریق فرصت هایی که به آنها امکان یادگیری، رشد و تعالی می دهد، روابط ما را تقویت کرده است.

2. نظر آنها را جویا شوید

این طبیعت انسان است که بخواهد صدای شما شنیده شود. با این حال، کارمندان اغلب به دلایلی از جمله ترس از به چالش کشیدن قدرت، تمایلی به صحبت کردن ندارند. رهبری قوی این موضوع را با پرورش فرهنگ بهتر شرکت که از بازخورد کارکنان استقبال می کند و در نظر می گیرد، تشخیص می دهد و به آن رسیدگی می کند.

درخواست از یک کارمند برای سنجش افکار یا ایده‌های خود یک حرکت کوچک است که می‌تواند در ایجاد فضایی که در آن کارکنان احساس تشویق و قدرت برای صحبت کردن داشته باشند، کمک زیادی می‌کند. با درخواست نظر یک کارمند، به آنها نشان می دهید که برای چیزهایی که روی میز می آورند ارزش قائل هستید.

در فروشگاه UPS، من نه تنها نظرات کارمندان را می‌پرسم، بلکه از صاحبان خرده‌فروشی نیز می‌پرسم – مطمئن می‌شویم که چقدر از نظرات آنها قدردانی می‌شود. به عنوان بخشی از تحقیق برای طراحی مجدد فروشگاه خود، از صاحبان خرده‌فروشی خواستیم تا دیدگاه‌های خود را در مورد اینکه چه چیزی باعث افزایش تجربه در فروشگاه می‌شود به اشتراک بگذارند. این نه تنها نتیجه بهتری را برای مصرف کنندگان و کارکنان به همراه داشت، بلکه قدردانی ما را از تخصص و دانشی که صاحبان فروشگاه ما از راه اندازی و بهره برداری از مکان های خود به دست آوردند، ابراز کرد.

3. کلمه را گسترش دهید

بخشی از موفقیت در کار، ساختن نام برای خود است. داشتن افراد بیشتری که بدانند شما سخت کوش و قابل اعتماد هستید مستقیماً به فرصت های بیشتری منجر می شود. یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای کارمندان خود انجام دهید این است که با به اشتراک گذاشتن موفقیت های آنها به ایجاد و ارتقای پلت فرم آنها کمک کنید.

چه کارمندی را به همکار دیگری توصیه کنید یا در طول یک جلسه تیمی به مشارکت آنها در پروژه ای توجه کنید، با دادن دید مستقیم به استعدادهای یک کارمند به همکاران، نه تنها قدردانی شما از طریق کلمات منتقل می شود، بلکه فعالانه درها را به روی فرصت های جدید برای آنها باز می کند. .

4. از آنها بپرسید که چه می خواهند

اهمیت پرسیدن از کارمندان به آنچه می خواهند و نیاز دارند را دست کم نگیرید. شروع گفتگو با کارمندان برای بحث در مورد اینکه چگونه می توانید به آنها کمک کنید تا علایق خود را بپذیرند و به اهداف خود دست یابند، قدردانی شما را به نمایش می گذارد.

یک کارمند هرگز نباید احساس کند که فقط وسیله ای برای رسیدن به هدف است. هنگامی که در نقش رهبری هستید، باید فعالانه تلاش کنید تا اطمینان حاصل کنید که رابطه شما با کارکنان برای دو طرف سودمند است. کارمندان تلاشی را که شما برای آنها انجام می دهید تشخیص داده و قدردانی خواهند کرد.

در حالی که کارکنان به دلیل کار سخت و فداکاری خود سزاوار ستایش هستند، برای اینکه واقعاً قدردانی کنند – و این کار را به روشی معنادار انجام دهند – رهبری باید سبکی را اجرا کند که از طریق اقداماتی که توسعه حرفه ای را در اولویت قرار می دهد، قدردانی را نشان دهد.

[ad_2]