نشانگرهای تاریخی جدید به بیان داستان گذشته ناچز کمک می کنند

[ad_1]

ناچز، خانم (WJTV) – برای رسیدن به این نقطه کار بسیار سختی انجام شده است، رونمایی از 27 نشانگر تاریخی آفریقایی آمریکایی که در مکان‌های سراسر ناچز قرار خواهند گرفت.

نشانگرها به بازدیدکنندگان این امکان را می دهند که یک تور خودراهنما در تاریخ محلی آفریقایی آمریکایی داشته باشند. شهردار دن گیبسون گفت که آنها بالاخره دارند کل داستان را تعریف می کنند.

“من بسیار سپاسگزارم که در شهری هستم که تنوع ما را جشن می گیرد، تاریخ ما را جشن می گیرد، تاریخ ما را گرامی می دارد، تشخیص می دهد که حتی تاریخی که خوب نیست، هنوز هم تاریخ ماست. به اعتقاد من، همه از آن استفاده شده است. دست خدا، تا دستور پخت کاملی را که فقط او می تواند بسازد، بیاورد.

برخی از سایت های قابل توجه شامل خانه ای است که ریچارد رایت نویسنده در آن بزرگ شده است. خانواده والنسیا هال ده ها سال است که صاحب این خانه هستند و می گویند که گفتن این داستان ها مهم است.

“ما در مورد اتحاد هستیم، نه تقسیم، نه شکاف نژادی. ما یک ناچز هستیم. این 27 نشانگر تاریخی، برای ناچزیان سیاه، همچنان به روایت داستان ادامه می دهند، و ما آن را می گوییم. تلخی، درد و زیبایی سیاه شهروندان ناچز، گفت: هال، یک پیرزن ناچز.

دکتر. جان بنکس اولین پزشک آفریقایی آمریکایی در ناچز بود. او همچنین صاحب اولین بانک سیاه در شهر به همراه همکارش بود. خانه او در جنبش حقوق مدنی حیاتی بود. خانه بانکز اکنون به موزه تبدیل شده است.

تلما اس.نیوزوم، یکی از محققان، می‌گوید: «وقتی در مورد داشتن اولین پزشک سیاه‌پوست در ناچز، واقع در خیابان سنت کاترین، صحبت می‌کنید که ما آن را وال استریت ناچز برای آمریکایی‌های آفریقایی تبار می‌دانیم، پس فکر می‌کنیم که این مهم است. راهنمای تور در خانه

ناچز دومین بازار برده‌های شلوغ در اعماق جنوب بود و دوشاخه‌های جاده نقطه‌ای بود که همه چیز در آن اتفاق افتاد. اکنون به دلیل اهمیت ملی به خدمات پارک ملی (NPS) اضافه شده است.

“آنچه مهم است این است که مکانی باشد که مردم بتوانند بیایند و آنچه را که در آن مکان اتفاق افتاده است درک کنند. این یک سایت وجدان است. مردم باید بیایند و حقایق را بیاموزند، اما همچنین به راهی برای درک عظمت حقایق نیاز دارند. کاتلین باند، ناظر NPS، گفت.

اداره خدمات عمومی شهر در چند ماه آینده نشانگرها را در هر سایت نصب خواهد کرد.

[ad_2]

Leave a reply