نحوه تماشا (و پخش جریانی) اسکار 2023

[ad_1]

لس آنجلس (AP) – تقریباً زمان اسکار فرا رسیده است.

آنچه باید درباره نحوه تماشا و پخش زنده اسکار 2023 بدانید:

مراسم اسکار ساعت چند شروع می شود؟ مراسم اسکار از ساعت 20:00 به وقت شرقی آغاز می شود و از شبکه ABC پخش می شود که از طریق آنتن یا از طریق ارائه دهندگان کابلی و ماهواره ای در دسترس است. اگر بخواهم اسکار را ارائه کنم چه می شود؟ برای برش‌های بند ناف، نمایش را می‌توان با اشتراک Hulu Live TV، YouTubeTV، AT&T TV و Fubo TV پخش کرد.

من در ایالات متحده زندگی نمی کنم چگونه می توانم اسکار را تماشا کنم؟ آیا می خواهید این نمایش را در خارج از ایالات متحده تماشا کنید؟ آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک راهنمای مفیدی دارد که نشان می دهد کدام کانال در بیش از 200 کشور این برنامه را پخش می کنند.

در مورد فرش قرمز چطور؟ تجربه اسکار چیزهای بیشتری را می توان تماشا و پخش کرد. فرش قرمز اسکار، یک رویداد بزرگ مد در نوع خود، از ساعت 3:30 بعد از ظهر شرقی آغاز می شود. پیش نمایش رسمی اسکار از ساعت 13:30 در یوتیوب شروع می شود. آسوشیتدپرس همچنین 90 دقیقه اول ورود این افراد را به صورت زنده در یوتیوب پخش خواهد کرد. شکست مد ارجمند از E! از ساعت 18:00 شرقی آغاز می شود و ABC پوشش خود را روی آنتن و ABC News Live خواهد داشت.

آیا راهی برای تماشای اسکار بعد از مهمانی وجود دارد؟ پس از پایان نمایش، زمان آن است که ستاره ها کمی سرگرم شوند. Vanity Fair پس از مهمانی اصلی اسکار را برگزار کرد، جایی که ویل اسمیت و خانواده در آن شب پس از آن لحظه بدنام رقصیدند و بهترین بازیگر مرد سال گذشته برنده شد. AP ستاره‌هایی را که از ساعت 11 شب به وقت شرقی در یوتیوب برای نمایش حاضر می‌شوند، پخش جریانی زنده می‌کند.

هنوز نیاز به پیدا کردن چند نامزد اسکار دارید؟ هنوز (به سختی) زمان برای پخش جریانی یکی از نامزدها، مرور خطوط داستانی کلیدی سریال یا غوطه ور شدن بیشتر در چهار دسته بازیگری وجود دارد: بازیگر، بازیگر زن، بازیگر نقش مکمل و بازیگر نقش مکمل. یا می توانید چیزهای بی اهمیت قبل از نمایش خود را بررسی کنید یا ببینید نویسندگان AP در روز یکشنبه چه چیزی برنده خواهد شد.

___

برای اطلاعات بیشتر در مورد جوایز اسکار امسال، به آدرس زیر مراجعه کنید:

[ad_2]

Leave a reply