ناموسی خانواده و دوستان با بیداری 12 ساله را کشت

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – خانواده و دوستان برای ادای احترام به زندگی آدریان هاوکینز-مک داگلز گرد هم می آیند. او همان نوجوان 12 ساله ای است که کمتر از دو هفته پیش در تیراندازی با ماشین کشته شد.

آدریان در هر تعاملی به عزیزانش می گفت: «دوستت دارم، ایمن باش». خانواده و دوستان او که هنوز در غم از دست دادن ویرانگر هستند، زندگی او را با رها کردن بالون و شب زنده داری با شمع در Ventura Drive در جکسون گرامی داشتند.

“من یک برادرزاده خوب را از دست دادم. دوست دارم همین الان او را برگردانم. ما اینجا هستیم تا حمایت خود را نشان دهیم و به او نشان دهیم که دوستش داریم. همیشه او را دوست داشته باش و همیشه خواهی داشت. او رفته است، اما واقعا هرگز فراموشش نکرده است. او هاروی هاوکینز، عموی آدریان، گفت: همیشه در قلب ما خواهد بود.

به گفته عزیزان، بازی های ویدیویی اشتیاق آدریان بود. زمانی که او در بازی نبود، با خانواده اش وقت می گذراند.

پسر عموی او، اریک، گفت: “او پسر بامزه ای بود. به یاد دارم که ما در خیابان راه می رفتیم. ما فقط آهنگ های تصادفی می خواندیم و فقط همدیگر را آزادانه می خواندیم.”

این نوجوان 12 ساله در ماه می هنگام راه رفتن در خیابان مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

پدربزرگش که پستچی در جکسون بود، گفت که شاهد تغییر و تحول خطرناک در شهر بوده است. او گفت چیزی باید تغییر کند.

“من هر روز می بینمش. می شنوم. احترامی نیست. بچه ها بی احترامی می کنند. به بزرگ ترها اهمیت نمی دهند. به هیچ چیز اهمیت نمی دهند. نمی دانم این مواد است یا چیست. من دعا می کنم که پدربزرگ آدریان گفت: خدایا او راه حلی پیدا کرده است.

رفت، اما هرگز فراموش نشد. خانواده آدریان گفتند که همچنان شماره پیراهن او را تکرار می‌کنند و در حال تلاش برای تغییر نام او هستند.

[ad_2]

Leave a reply