ناظران شهرستان هیندز هزینه های APRA را تشریح می کنند

[ad_1]

کانتی هیندز، خانم. (WJTV) – روز پنجشنبه، 19 مه، هیئت ناظران شهرستان هیندز یک کنفرانس خبری برگزار کرد تا مشخص کند که چه مقدار پول از بودجه قانون طرح نجات آمریکا (ARPA) خرج شده است. این پس از آن صورت می گیرد که فرماندار تیت ریوز از استفاده هیئت مدیره از بودجه ARPA ابراز ناامیدی کرد.

سه نفر از پنج ناظر سندی را ارائه کردند که طبقه بندی هزینه های تعهد شده از 45 میلیون دلار اعطا شده در صندوق های ARPA را فهرست می کرد.

ناظر: “این هیئت تمام تلاش خود را می کند تا 45 میلیون دلار تا جایی که می خواهد پیش برود. می خواهم بدانید که ما برای آینده برنامه ریزی می کنیم. آینده اینجاست. اکنون، ما می توانیم آن را محقق کنیم.” Credell Calhoun، منطقه 3.

کالهون گفت که هیئت مدیره کارشناسانی را برای نظارت بر تخصیص بودجه استخدام کرد. با تخصیص بیش از 4 میلیون دلار به اثرات اقتصادی و بیش از 1 میلیون دلار به زیرساخت ها، رهبران گفتند که همه مسائل با سابقه مشابهی روبرو هستند.

ورن گاوین، ناظر منطقه 4، گفت: “شما باید توسعه اقتصادی داشته باشید تا بتوانید چیزهای دیگر را بپردازید، اما در عین حال، باید زیرساخت هایی نیز داشته باشید تا آن را برای مردم قابل دسترس و راحت کنید.”

ناظر دیوید آرچی، منطقه 2، گفت که طرح مالی که در روز پنجشنبه ارائه شد نادرست بود.

آرچی گفت: «این مشکل چیزی کاملاً جدید از نظر توسعه اقتصادی ایجاد می کند.

کالهون همچنین خاطرنشان کرد که بخش بزرگی از بودجه برای بهبود پارک‌ها، ارائه وام‌های تجاری کوچک و مداخله در جرم و جنایت صرف می‌شود.

WJTV 12 News برای پاسخ با دفتر فرماندار تیت ریوز تماس گرفت. از عصر پنجشنبه، ما هیچ خبری نداریم.

[ad_2]