ناظران شهرستان هیندز در مورد پروژه White Oak Creek اختلاف نظر دارند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – بیش از 2 میلیون دلار اختصاص داده شده از ایالت دیگر برای رفع مشکل فرسایش در شمال شرقی جکسون استفاده نخواهد شد.

این تصمیم در جلسه شورای نظارت شهرستان هیندز در روز دوشنبه اتخاذ شد که باعث آتش بازی بین ناظران شد.

اختلاف نظر در این است که این 2 میلیون دلار چگونه و کجا باید خرج شود.

جو جو آدامز، که در جکسون زندگی می کند، ناامیدی خود را به دلیل رد شدن درخواست برای استفاده از بودجه موجود برای پروژه White Oak Creek ابراز کرد.

آدامز گفت: “شما این 2 میلیون دلار را در آنجا دریافت کردید که باید برای این هدف خاص استفاده شود، اما هیچ کاری با آن انجام نمی دهید.”

طرح اولیه پیش‌بینی می‌کرد 2 میلیون دلار برای از بین بردن سیل و فرسایش در شمال شرقی جکسون هزینه شود. قرار بود 2 میلیون دلار اضافی توسط هیئت نظارت جبران شود، اما دو بار وتو شد.

ناظر دیوید آرچی، ناحیه 2، گفت: «نمی‌دانم آنها مغرضانه، نژادپرست یا تعصب‌اند، اما در پایان روز، مردم شمال شرقی جکسون مستحق تعمیر و تعمیر وایت اوک کریک هستند.»

کریدل کالهون، ناظر منطقه 3، گفت: «دریافت وجوه فرسایش بسیار ساده‌تر از این وجوه یک‌بار دریافتی است، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که به زودی این کار را پیش خواهیم برد».

کالهون گفت که معتقد است این پول بهتر است برای نصب خط آب در جکسون جنوبی هزینه شود. علیرغم تصمیم، ناظر رابرت گراهام، منطقه 1، گفت که این پروژه تکمیل خواهد شد.

گراهام گفت: “ما به مبارزه ادامه خواهیم داد تا زمانی که آن را انجام دهیم. همه چیز همیشه تغییر می کند و ما به انجام آن ادامه خواهیم داد.”

[ad_2]

Leave a reply