می سی سی پی 1 میلیون دلار از طریق تبلیغات TurboTax “رایگان” دریافت می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – دادستان کل می سی سی پی، لین فیچ، اعلام کرد که 1,085,417.08 دلار توسط مالک TurboTax، Intuit Inc. برای فریب مشتریان برای پرداخت خدمات مالیاتی که باید رایگان می بود، تضمین شده است.

به گفته فیچ، بیش از 35000 شهروند می سی سی پی توسط این شرکت گمراه شدند.

“مصرف کنندگان فریب خورده در درجه اول کسانی بودند که حداقل توان پرداخت این پرداخت غیرضروری را داشتند. من خوشحالم که با این تسویه حساب، نه تنها این مشتریان بخشی از پول خود را پس خواهند گرفت، بلکه Intuit به شیوه های بازاریابی فریبنده خود پایان خواهد داد.” گفت فیچ.

Intuit در مجموع 141 میلیون دلار به مشتریان در سراسر ایالات متحده پرداخت خواهد کرد. طبق شرایط توافقنامه ای که توسط دادستان های کل 50 ایالت امضا شده است، مانتین ویو، واقع در کالیفرنیا Intuit Inc. کمپین تبلیغاتی “رایگان، رایگان، رایگان” TurboTax را به حالت تعلیق در می آورد و به حدود 4.4 میلیون مالیات دهندگان خسارت پرداخت می کند.

مصرف کنندگان تحت تأثیر به طور خودکار اعلامیه ها و چک را از طریق پست دریافت می کنند. Intuit همچنین موافقت کرده است که شیوه های تجاری خود را اصلاح کند، از جمله:

  • خودداری از ارائه اظهارات نادرست در ارتباط با تبلیغ یا ارائه هر گونه محصولات تهیه مالیات آنلاین
  • افزایش افشاگری در تبلیغات و بازاریابی محصولات رایگان
  • محصولات خود را طراحی می کند تا به کاربران اطلاع دهد که آیا واجد شرایط ثبت مالیات رایگان هستند یا خیر
  • در صورت خروج از یکی از محصولات پولی Intuit برای استفاده از یک محصول رایگان، خودداری از الزام مصرف کنندگان برای شروع تشکیل پرونده مالیاتی خود

مصرف کنندگان می سی سی پی که معتقدند واجد شرایط هستند اما اعلان دریافت نمی کنند باید با بخش حمایت از مصرف کننده دفتر دادستان کل به شماره 601-359-3680 یا customers@ago.ms.gov تماس بگیرند.

[ad_2]