می سی سی پی می تواند تلاش برای دسترسی به تست فنتانیل را تجدید کند

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – برخی از قانونگذاران می سی سی پی می گویند که آنها تلاش های خود را برای روشن کردن اینکه ممکن است مردم نوارهای شیمیایی برای کشف آثاری از داروی کشنده فنتانیل داشته باشند، تجدید خواهند کرد.

لایحه ای برای جرم زدایی نوارهای آزمایش در اوایل سال جاری به پایان رسید. اما رئیس کمیته سیاست مواد مخدر مجلس نمایندگان، نماینده جمهوریخواه. روزنامه شمال شرق می سی سی پی دیلی ژورنال گزارش داد که لی یانسی از براندون اکنون از این تلاش حمایت می کند.

هرزه. سام کریکمور، یک جمهوریخواه از نیو آلبانی، گفت که در جلسه قانونگذاری که در ژانویه آغاز می شود، لایحه ای را ارائه خواهد کرد.

فنتانیل، یک ماده مخدر مصنوعی کشنده تر از هروئین، مصرف بیش از حد مواد مخدر را در آمریکا به اوج جدیدی رسانده است. ارائه نوارهای آزمایش به مردم بخشی از استراتژی معروف به “کاهش آسیب” است که محصولات مناسبی را به مصرف کنندگان مواد مخدر می دهد تا از مصرف بیش از حد تصادفی جلوگیری کنند.

اگر فردی قصد مصرف یک داروی غیرقانونی را داشته باشد، قسمتی از ماده را روی نوار آزمایش می کشد تا ببیند آیا مقدار کمی فنتانیل در آن وجود دارد یا خیر.

مخالفان می گویند این استراتژی مصرف کنندگان مواد مخدر را تشویق به ادامه اعتیاد می کند، اما متخصصان بهداشتی که روز دوشنبه در جلسه کمیته قانونگذاری شهادت دادند، گفتند که این یک استراتژی کاهش مفید است که می تواند جان انسان ها را نجات دهد.

دکتر. دانیل ادنی، افسر بهداشت ایالت می سی سی پی، گفت که او می خواهد افرادی که مواد مخدر مصرف می کنند برای پایان دادن به اعتیاد خود به دنبال کمک حرفه ای باشند، اما آنها همچنین به ابزارهای “کاهش آسیب” برای کمک به آنها در کوتاه مدت نیاز دارند.

ادنی گفت: «نوارهای آزمایش قرار نیست مردم را به مصرف مواد تشویق کند. کسانی که قرار است مواد مخدر مصرف کنند، به هر حال به مصرف مواد ادامه خواهند داد.»

سرهنگ استیون ماکسول، مدیر اداره مواد مخدر می سی سی پی، گفت که او هیچ مخالفتی با قانونگذاران قانونی کردن نوارهای آزمایش ندارد و او در حال حاضر آنها را تحت قوانین ایالتی جزء مواد مخدر نمی داند.

[ad_2]

Leave a reply