می سی سی پی: در شب انتخابات چه انتظاری داریم؟

[ad_1]

می سی سی پی در حال تصمیم گیری برای چهار مسابقه در مجلس نمایندگان ایالات متحده است که در سه مورد، نامزدهای فعلی در رای گیری حضور دارند. باسابقه ترین عضو هیأت نمایندگی کنونی کنگره این ایالت، نماینده دموکرات است. بنی تامپسون، رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان و کمیته منتخب مجلس که در حال تحقیق درباره ژانویه است. 6، 2021، حمله به ساختمان کنگره ایالات متحده. تامپسون اولین بار در سال 1993 در ناحیه 2 در غرب می سی سی پی انتخاب شد.

او با همان جمهوری خواه که در سال 2020 شکست داد، یعنی برایان فلاورز، کهنه سرباز ارتش، روبرو می شود. در ناحیه 1 شمالی، نماینده جمهوریخواه ترنت کلی برای اولین بار در سال 2015 انتخاب شد. او با دایان بلک دموکرات، صاحب کسب و کار روبرو شد. در ناحیه 3 مرکزی، نماینده جمهوریخواه مایکل گست برای اولین بار در سال 2018 انتخاب شد. او با شوواسکی یانگ دموکرات، کهنه سرباز نظامی روبرو می شود.

در ناحیه 4 جنوبی، نماینده جمهوریخواه استیون پالازو، اولین بار در سال 2010 انتخاب شد، در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در ژوئن به مایک ایزل، یک کلانتر، شکست خورد. ایزل با جانی دوپری دموکرات، شهردار سابق که در سال 2011 نامزد دموکرات ها برای فرمانداری بود، و آلدن پاتریک جانسون، نامزد لیبرتارین، روبرو می شود.

در اینجا نگاهی می اندازیم به آنچه در شب انتخابات انتظار می رود:

شب انتخابات

نظرسنجی ها در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت محلی (8 بعد از ظهر به وقت شرقی) بسته می شود.

می سی سی پی چگونه رای می دهد

جمهوری خواهان تمام دفاتر ایالتی در می سی سی پی، از جمله فرمانداری و هر دو کرسی سنای ایالات متحده را در اختیار دارند. آنها همچنین اکثریت گسترده ای را در مجلس نمایندگان ایالتی و سنا در اختیار دارند که امسال در رای گیری نیستند. در طول تقسیم بندی مجدد در سال جاری، قانونگذاران تغییرات عمده ای در چهار منطقه مجلس نمایندگان ایالات متحده ایجاد نکردند. سه تا از ولسوالی ها اکثریت سفیدپوست و یکی اکثریت سیاه پوست هستند. می سی سی پی سابقه رای گیری نژادپرستانه دارد، به طوری که جمهوری خواهان بیشتر در مناطقی با تمرکز بیشتری از رای دهندگان سفیدپوست و دموکرات ها بیشتر در مناطقی که اکثریت سیاه پوستان را تشکیل می دهند، پیروز می شوند.

یادداشت های تصمیم

AP در پنج انتخابات رقابتی در می سی سی پی، از جمله چهار مسابقه مجلس نمایندگان ایالات متحده و یک مسابقه ویژه مجلس نمایندگان، برندگان را جدول بندی و اعلام خواهد کرد. در انتخابات عمومی 2020، AP برای اولین بار نتایج را در ساعت 8:18 بعد از ظهر سه شنبه، نوامبر ET گزارش داد. 3، و 100% نتایج در ساعت 8:29 صبح به وقت شرقی پنجشنبه، نوامبر. 5.

AP پیش بینی نمی کند و تنها زمانی برنده را اعلام می کند که مشخص شود هیچ سناریویی وجود ندارد که به نامزدهای بعدی اجازه دهد فاصله را کم کنند.

اگر نامزدی اعلام پیروزی کند یا امتیازی را قبل از اعلام مسابقه توسط AP ارائه دهد، ما تحولات خبرساز را در گزارش خود پوشش خواهیم داد. با انجام این کار، ما روشن خواهیم کرد که AP برنده ای را اعلام نکرده است و دلیل آن را توضیح خواهیم داد.

AP ممکن است یک رقابت در سراسر ایالت یا مجلس نمایندگان ایالات متحده را دعوت کند که در آن اختلاف بین دو نامزد برتر 0.5٪ یا کمتر باشد، اگر ما تشخیص دهیم که پیشروی برای بازشماری برای تغییر نتیجه بسیار زیاد است.

اگر اختلاف بین دو نامزد برتر کمتر از 2 درصد باشد، AP در شب انتخابات مسابقه رای گیری را اعلام نخواهد کرد. AP بعداً در هفته مجدداً این رقابت‌ها را بررسی خواهد کرد تا تأیید کند که آرای برجسته کافی برای شمارش باقی نمانده است که می‌تواند نتیجه را تغییر دهد.

چه چیز دیگری باید بدانم؟

س: از زمان انتخابات همه گیر سال 2020 چه چیزی تغییر کرده است؟

پاسخ: از نظر نحوه رای دادن می سی سی پی زیاد نیست. ایالت عمدتاً محل رای گیری حضوری است، بدون رای گیری زودهنگام و بدون رای گیری بدون بهانه از طریق پست.

س: میزان مشارکت و رای قبلی چگونه است؟

پاسخ: مجموع آرای پیشرو احتمالاً به کمتر از 10٪ از کل آرا پس از افزایش در سال 2020 به نزدیک به 20٪ به دلیل استثناهای کووید برای رای گیری غایب باز خواهد گشت. با عدم برگزاری مسابقه در سراسر ایالت و عدم برگزاری مسابقات مجلس نمایندگان، میزان مشارکت کم خواهد بود. برای انتخابات مقدماتی ژوئن 2022 حدود 11 درصد بود. برگه های رای غایب و خارج از کشور باید تا روز انتخابات برگردانده شود یا مهر پست شود تا شمارش شود.

س: معمولاً شمارش چقدر طول می کشد؟

پاسخ: می سی سی پی به طور معمول تمام آرای خود را در شب انتخابات شمارش نمی کند، اما درصد آرای شمارش نشده نباید به اندازه نوامبر 2020 باشد که تنها 83 درصد از کل آرا در روز انتخابات تکمیل شد.

س: بعد از سه شنبه چه اتفاقی می افتد؟

پاسخ: قانون می سی سی پی بازشماری خودکار را پیش بینی نمی کند. هر کس می خواهد در انتخابات شرکت کند باید به دادگاه مراجعه کند.

[ad_2]

Leave a reply