می سی سی پی آماده است که معلم سابق آموری را متهم به جنایات جنسی تحت پیگرد قانونی قرار دهد

[ad_1]

مونرو کانتی، خانم (WJTV) – یک مدافع عمومی منصوب شده است و دفتر دادستانی کل می سی سی پی آماده است تا معلم سابق متهم به تجاوز جنسی به دانش آموزان سابقش را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

توشمی ویلسون از اوکولونا متهم است که بین سال‌های 2006 تا 2016 از 9 کودک خردسال در حین تدریس در دبیرستان آموری عکاسی یا فیلم تهیه کرده است. مقامات گفتند که او دانش‌آموزان باشگاه فناوری دبیرستان را هدف قرار داده و به آنها پول یا مواد مخدر می‌دهد تا به تنهایی یا با یک عروسک منفجر کننده اعمال جنسی انجام دهند.

مقامات آموزش ایالتی دریافتند که ویلسون ممکن است در نوامبر 2020 پس از صحبت یک دانش آموز سابق با یک مشاور از دانش آموزان سوء استفاده کرده باشد. بازرسان تصاویری از پسران در حال انجام اعمال جنسی در تلفن و کامپیوتر او پیدا کردند.

ویلسون ابتدا توسط مقامات ایالتی در ماه مه 2021 پس از بازرسی خانه و ساختمان انبار وی و کشف بیش از 300 مورد، از جمله ویدئوهای غیرمستقیم جنسی و اسامی دانشجویان آموری، دستگیر شد.

در ژانویه، او وکلای مدافع خود را اخراج کرد و توافقنامه را رد کرد.

دیلی ژورنال گزارش داد که او تا 13 مارس فرصت دارد تا یک وکیل جدید استخدام کند. او گفت که با یکی تماس گرفته است اما پاسخی دریافت نکرده است. کلی میمز، قاضی دادگاه منطقه لی، ویلسون را به عنوان وکیل عمومی منصوب کرد، اما او تشویق شد تا یک وکیل جایگزین پیدا کند.

ایالت قرار است ماه آینده ویلسون را در دادگاه منطقه مونرو محاکمه کند.

به گفته این روزنامه، او ممکن است با هر اتهامی تا 30 سال زندان محکوم شود.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply