مین اولین جکپات مگا میلیون ها را با جایزه بزرگ 1.35 میلیارد دلاری دریافت می کند

[ad_1]

مین اولین جکپات Mega Millions خود را به دست آورد – و کسی از بخت بد جمعه سیزدهم شکست خورد – زمانی که بلیط خریداری شده در ایالت با اعداد برنده برای جایزه بزرگ 1.35 میلیارد دلاری قرعه کشی مطابقت داشت.

ترکیب خوش شانسی از اعدادی که اواخر شب جمعه قرعه کشی شدند عبارت بودند از: 30، 43، 45، 46، 61 و مگا بال طلای 14.

برنده، که هنوز نامش مشخص نیست، بر شانس تند 1 در 302.6 میلیون غلبه کرد که منجر به سه ماه قرعه کشی بدون ادعای جکپات شد.

پت مک‌دونالد، مدیر لاتاری اوهایو و مدیر ارشد کنسرسیوم مگا میلیون‌ها، در بیانیه‌ای در اوایل روز شنبه گفت: «به لاتاری ایالتی مین تبریک می‌گویم، که به‌تازگی برنده اولین جک‌پات Mega Millions شده است».

این جکپات دومین جکپات بزرگ در تاریخ Mega Millions بود و چهارمین باری بود که این بازی یک برد میلیارد دلاری داشت. بزرگترین جکپات Mega Millions در اکتبر 2018 1.53 میلیارد دلار بود که توسط یک دارنده بلیط در کارولینای جنوبی ادعا شده بود.

قرعه کشی پر رونق روز جمعه همچنین هفتمین بار بود که یک برنده جایزه بزرگ در روز جمعه سیزدهم وجود داشت، تاریخی که از نظر خرافاتی بدشانس تلقی می شد.

برای دریافت 1.35 میلیارد دلار کامل، برنده باید پول را در سالیانه با پرداخت سالانه بیش از 29 سال دریافت کند. اکثر دریافت‌کنندگان جک‌پات، گزینه نقدی کاهش‌یافته اما سریع‌تر را ترجیح می‌دهند، که برای قرعه‌کشی جمعه شب حدود ۷۲۴.۶ میلیون دلار برآورد شد.

قرعه کشی جایزه بزرگ بعدی در روز سه شنبه به 20 میلیون دلار و گزینه نقدی 10.7 میلیون دلار کاهش می یابد.

تا جمعه شب، 25 قرعه کشی مستقیم بدون برنده جکپات انجام شد.

بیش از 7 میلیون بلیط برنده در 9 ردیف جوایز روز جمعه وجود داشت. فراتر از جکپات مین، 14 بلیط با پنج توپ سفید مطابقت داشتند تا جایزه درجه دوم 1 میلیون دلاری را دریافت کنند. Mega Millions گفت، چهار مورد در نیویورک، دو مورد در کالیفرنیا و هر کدام یک در فلوریدا، ایلینوی، کانزاس، کنتاکی، میسوری، کارولینای شمالی، پنسیلوانیا و تگزاس فروخته شد.

Mega Millions در 45 ایالت و همچنین واشنگتن دی سی و جزایر ویرجین ایالات متحده پخش می شود.

[ad_2]

Leave a reply