میلیون ها آمریکایی می توانند از IRS پول دریافت کنند. آخرین مهلت ارسال پرونده تا نوامبر است. 17

[ad_1]

(KTLA) – اگر اخیرا نامه ای از IRS دریافت کرده اید، آن را نادیده نگیرید. شما می توانید مستحق دریافت پول اضافی باشید.

آژانس مالیاتی در اواسط اکتبر اعلام کرد که ارسال نامه به بیش از 9 میلیون نفر را که ممکن است واجد شرایط پرداخت هزاران دلاری محرک و اعتبار مالیاتی باشند، آغاز خواهد کرد.

افرادی که ممکن است نامه ها را دریافت کرده باشند توسط دفتر تحلیل مالیاتی خزانه داری شناسایی شدند. به طور معمول، این افراد ملزم به ثبت مالیات خود نیستند زیرا درآمد بسیار کمی دارند.

IRS اعلام کرد که برخی از آمریکایی‌ها همچنان می‌توانند برای اعتبار تخفیف بازیابی 2021، اعتبار مالیات بر کودک و اعتبار مالیات بر درآمد کسب شده مطالبه کنند.

مالیات دهندگان تا آبان ماه فرصت دارند 17 تا از مزایای فایل رایگان برای ادعای مزایای آنها استفاده کنید. نرم افزار بدون هزینه تا پایان مهلت اواسط آبان در وب سایت IRS موجود است.

آژانس مالیاتی گفت که افرادی که معتقدند واجد شرایط دریافت این مزایا هستند اما اظهارنامه مالیاتی 2021 را ارسال نکرده اند، می توانند این کار را در وب سایت اعتبار مالیاتی کودک انجام دهند.

بسیاری از آمریکایی‌ها برای حفظ وضعیت مالی در طول همه‌گیری، محرک‌های محرک دریافت کردند. IRS برای تعیین اینکه چه افرادی واجد شرایط هستند و به کجا باید پرداخت ها را ارسال کنند به اظهارنامه های مالیاتی متکی بود، اما IRS گفت که میلیون ها آمریکایی نیز این پرداخت ها را دریافت نکرده اند.

این نامه‌ها مشابه نامه‌هایی است که در سپتامبر 2020 ارسال شد و افراد غیرپرونده را تشویق به ارائه اظهارنامه مالیاتی برای واجد شرایط بودن برای اولین پرداخت محرک، که رسماً به عنوان پرداخت تأثیر اقتصادی شناخته می‌شود، است.

حتما ایمیل خود را دوباره چک کنید تا این پرداخت‌ها را از دست ندهید.

[ad_2]

Leave a reply