موتور هواپیمای دزدیده شده منجر به بازیابی تجهیزات سرقتی در شهرستان آفتابگردان شد

[ad_1]

SUNFLOWER COUNTY، Miss. (WJTV) – مقامات گفتند که یک موتور هواپیما به سرقت رفته منجر به کشف انبار بزرگی از تجهیزات سرقتی در شهرستان Sunflower، می سی سی پی شد.

روز جمعه، 4 نوامبر، بازرسان گفتند که موتور از یک هواپیما که در آویز مخصوص گرد و غبار در شهرستان ایساکونا نگهداری می شد، به سرقت رفته است. این سرقت به کلانتری شهرستان ایساکونا گزارش شد و از اداره سرقت کشاورزی و دام می سی سی پی (MALTB) درخواست شد تا در تحقیقات سرقت کمک کند.

تحقیقات مقامات را به شهرستان آفتابگردان هدایت کرد. ماموران MALTB، دفتر کلانتر شهرستان ایساکونا، کلانتر شهرستان سان فلاور و اداره هوانوردی فدرال (FAA) در روز پنجشنبه، 10 نوامبر، حکم جستجو را در چندین مکان در شهرستان سان فلاور اجرا کردند.

در جریان جستجو، ماموران گفتند که چندین اقلام دزدیده شده از جمله موتور هواپیمای سرقتی، یک تراکتور جان دیر، تریلر، چهار چرخ، ATV، ماشین چمن زنی، دستگاه جوش، خندق جادوگر، مخازن سوخت و یک بوش گراز تجاری را پیدا کردند.

به گفته بازرسان، یک نفر در حین اجرای حکم بازرسی دستگیر شد. این تحقیقات در حال انجام است و انتظار می رود دستگیری های بیشتری صورت گیرد.

“من از مدیر Dean Barnard، بازرسان Ag Theft، کلانترهای Issaquena و Sunflower County و FAA به دلیل تلاش هایشان در این تحقیقات در حال انجام قدردانی می کنم. اندی گیپسون، کمیسر کشاورزی و بازرگانی، گفت: این نمونه ای از چندین سازمان مجری قانون است که با یکدیگر همکاری می کنند تا یک پرونده را سریع و با موفقیت حل کنند.

[ad_2]

Leave a reply