منطقه مدرسه می سی سی پی مشوق 5 هزار دلاری را برای استخدام تایید می کند

[ad_1]

ناچز، خانم (AP) – یک منطقه مدرسه ای می سی سی پی تشویقی 5000 دلاری را برای کمک به استخدام معلمان تصویب کرده است.

ناحیه مدرسه Natchez-Adams به برخی از معلمان در مناطق “نیازهای حیاتی” 5000 دلار پاداش ثبت نام پرداخت خواهد کرد تا پس از رای وحدت رویه هیئت امنا در روز سه شنبه برای آنها کار کنند.

به گزارش Natchez Democrat، معاون سرپرست، Zandra McDonald Green گفت، این جایزه ویژه معلمان انگلیسی، ریاضیات و علوم است و «بر اساس در دسترس بودن بودجه» صادر خواهد شد. این علاوه بر افزایش تاریخی دستمزد معلمان است که قانونگذاران در سطح ایالتی تصویب کردند.

سرپرست فرد بوچر گفت که بزرگترین منطقه مورد نیاز منطقه معلمان ریاضی در کلاس ششم تا دوازدهم هستند.

وی افزود: با 16 جای خالی برای معلمان گواهینامه، وضعیت ما نسبت به سال گذشته بهتر است.

کاساندرا تنسی، دستیار ناظر منابع انسانی منطقه گفت، با این حال، اداره آموزش می سی سی پی گفته است که اگر هیچ تغییری در کارکنان آن ایجاد نشود، این منطقه اعتبار خود را از دست خواهد داد.

یکی از دلایلی که این منطقه مورد استناد قرار گرفته است این است که دستورالعمل‌های اعتباربخشی مدارس در طول همه‌گیری کاهش یافت و معلمان برای تطبیق تغییرات کلاس درس برای ایمن نگه داشتن دانش‌آموزان جابجا شدند. بوچر گفت که در نتیجه، برخی از معلمان اکنون چندین کلاس را خارج از حوزه گواهینامه خود تدریس می کنند.

تنسی گفت که منطقه باید آن نواقص ناسازگار را اصلاح کند، در غیر این صورت با شروع سال تحصیلی جدید در پاییز، آنها را به صورت آزمایشی قرار خواهند داد.

او گفت: «به منظور حفظ منطقه در وضعیت اعتباربخشی که اکنون در وضعیت خوبی هستیم، MDE به نواحی این فرصت را می دهد تا با ارائه یک برنامه اقدام اصلاحی به دفتر آموزش و خواندن تا 3 ژوئن، این مناطق را پاکسازی کنند.

چالش‌های مربوط به کمبود معلمان گواهی شده به دلیل همه‌گیری همه‌گیر، برای منطقه جدید نیست. بوچر گفت که این منطقه در سال 2016 با مشکلات مشابهی در زمینه کارمندان مواجه بود.

او گفت: «پیدا کردن معلمان گواهی شده بسیار دشوار است.

مدیران مدارس به بسیاری از معلمان بدون گواهینامه کمک کرده اند تا زمانی که آنها گواهینامه دریافت کنند. باچر گفت، با این حال، هنگامی که آنها گواهینامه دریافت می کنند، به منطقه مدرسه دیگری نقل مکان می کنند. پاداشی که هیئت مدیره روز سه شنبه تصویب کرد، یکی از روش های رفع این مشکل است.

در موارد دیگر، هیئت مدیره همچنین به اتفاق آرا قرارداد بوچر را با همان حقوق 10500 دلار در ماه برای یک سال دیگر تمدید کرد. بروس کوئنل، وکیل دادگستری، گفت که قرارداد قبلی باچر در اول جولای به پایان می رسید.

[ad_2]