منطقه مدرسه می سی سی پی مسیر کنترل محلی را ادامه می دهد

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – منطقه مدرسه ای می سی سی پی که پس از سال ها حفاظت از ایالت به کنترل محلی بازمی گردد، پنج عضو هیئت مدیره جدید خواهد داشت.

روز پنجشنبه، شورای آموزش و پرورش ایالت می سی سی پی انتصابات خود را برای هیئت مشاوران منطقه مدرسه تونیکا اعلام کرد. این اقدام گامی رو به جلو در روند 18 ماهه بازگرداندن ناحیه شمالی می سی سی پی به مقامات محلی بود.

این ناحیه از سال 2015 تحت نظارت ایالتی بوده است، زیرا ممیزی ها نشان می دهد که 25 استاندارد از 31 استاندارد اعتبارسنجی بررسی شده توسط وزارت آموزش می سی سی پی را نقض کرده است. مقامات ایالتی گفتند که کمبودهای جدی در آموزش های ویژه، برنامه های فدرال، برنامه های آموزشی، آموزش فنی حرفه ای و حکومت داری منطقه ای مشاهده شده است.

این یافته ها فرماندار سابق می سی سی پی را برانگیخت. فیل برایانت برای اعلام وضعیت اضطراری، منطقه را تحت کنترل یک سرپرست موقت، دکتر. مارگی پولی. مقامات ایالتی گفتند پولی تمام استانداردهای اعتباربخشی را مطابقت داد. این منطقه شاهد رشد در نمرات امتحانات ریاضی و انگلیسی، به ویژه در میان دانش‌آموزانی بود که کمترین عملکرد را داشتند.

قانون ایالتی به هیئت ایالتی این اختیار را می دهد که یک منطقه دولتی را زمانی به کنترل محلی بازگرداند که تمام کاستی های آن را اصلاح کرده و عملکرد تحصیلی خود را بهبود بخشد.

در ماه ژوئیه، هیئت ایالتی رای به آغاز انحلال محافظه‌کاری داد. این روند با انتخاب متقاضیان برای خدمت در هیئت مدیره مدرسه محلی آغاز شد.

دکتر گفت: “یک هیئت مشاوره ای موثر برای حفظ موفقیت ناحیه مدرسه شهرستان تونیکا و تضمین ادامه تحصیل دانش آموزان با کیفیت بالا که شایسته آن هستند، حیاتی است.” کیم بنتون، سرپرست موقت آموزش و پرورش.

اعضای هیئت مدیره جدید شامل یک حسابرس سابق برای اداره حسابرسی ایالت می سی سی پی، یک کشیش برای یک کلیسای محلی و یک نماینده بیمه زندگی نیویورک هستند.

اعضای منصوب شده در نقش مشاور پولی در طول سال تقویمی 2023 خدمت خواهند کرد. آنها از ژانویه به عنوان اعضای هیئت مدیره مدرسه با رای دادن خدمت خواهند کرد. 1، 2024، زمانی که انتظار می رود منطقه به کنترل محلی بازگردد. پس از سال 2024، اعضای هیئت مدیره باید برای حفظ کرسی خود انتخاب شوند.

[ad_2]

Leave a reply