مناطق مدارس دولتی می سی سی پی می توانند سیاست های اسلحه را برای دانشگاه ها وضع کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – پس از تیراندازی های گسترده اخیر در مدارس در سراسر ایالات متحده، هیئت آموزش می سی سی پی تصمیم گرفت که مناطق مدارس در این ایالت می توانند قوانین خود را برای اجازه دادن به افراد مسلح با مجوزهای پیشرفته در اموال مدرسه وضع کنند.

در روز پنجشنبه، 21 ژوئیه، هیئت به به روز رسانی خط مشی داخلی 1990 رای داد که هر کسی غیر از مجریان قانون را از حمل اسلحه در محوطه مدارس دولتی منع می کرد.

به گفته وزارت آموزش و پرورش می سی سی پی (MDE)، رای هیئت مدیره زبان را از سیاستی که با قوانین حمل مخفی پیشرفته ایالت در تضاد بود حذف کرد. آنها گفتند که این سیاست قدیمی “پیش از هر گونه تیراندازی قابل توجهی در مدرسه است.”

طبق قانون می سی سی پی، داشتن سلاح در محوطه مدرسه بدون مجوز حمل پیشرفته می تواند منجر به جرم جنایت شود. مجوزهای پیشرفته نیاز به آموزش دارد و به صاحبان اسلحه اجازه می‌دهد در مکان‌هایی که افراد دارای مجوز اولیه نمی‌توانند حمل کنند.

رهبران MDE در بیانیه ای گفتند: “در بررسی سیاست های فعلی خود، مناطق مدارس محلی باید با وکیل هیئت مدیره خود مشورت کنند تا از انطباق با قوانین فدرال و ایالتی اطمینان حاصل کنند.”

طبق گزارش Everytown for Gun Safety، می سی سی پی یکی از هفت ایالتی است که به دارندگان مجوز اجازه می دهد با اسلحه در محوطه مدرسه پذیرفته شوند.

اریش پرات، معاون ارشد صاحبان اسلحه آمریکا، گفت که این گروه به طور کامل از سیاست‌هایی حمایت می‌کند که به معلمان، مدیران و کارکنان مایل اجازه می‌دهد سلاح‌های مخفی را در محوطه مدرسه حمل کنند.

پرات گفت: “آنها نه تنها به عنوان یک بازدارنده مشخص در برابر کسانی که اعمال شیطانی را در نظر می گیرند، عمل می کنند، بلکه اگر کسی همچنان سعی کند به مدرسه ای حمله کند، این سیاست ها به خنثی کردن تهدید و کاهش هرگونه تلفات انسانی کمک می کند.”

در ژوئن 2022، WJTV 12 News از معلمان پرسید که آیا باید در مدارس مسلح شوند یا خیر.

لاراندا کراس، معلم مدرسه مسیحی نیو اورشلیم، می‌گوید: «من نگران این هستم که اسلحه‌ها به دست دانش‌آموزانی برسد که ممکن است قصد سوء داشته باشند». کراس گفت که اگر دستوری وجود داشته باشد این کار را انجام خواهد داد.

جورج استوارت، رئیس انجمن معلمان جکسون، گفت: “من فکر می کنم اگر صادق باشیم، قانون بدی خواهد بود.”

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Leave a reply