ملوان می سی سی پی مربوط به جنگ جهانی دوم است

[ad_1]

لیبرتی، خانم (WJTV) – اسرای دفاعی / آژانس حسابداری MIA (DPAA) اعلام کرد که نیروی دریایی کلاس 1 جان آر ملتون، 23 ساله، از لیبرتی، می سی سی پی، در 1 فوریه 2021 به حساب می آید.

مقامات گفتند ملتون در 7 دسامبر 1941 به ناو جنگی یو اس اس ویرجینیای غربی منصوب شد که در جزیره فورد، پرل هاربر، زمانی که کشتی مورد حمله هواپیماهای ژاپنی قرار گرفت، لنگر انداخت. یو اس اس ویرجینیای غربی چندین بار با اژدر برخورد کرد، اما اقدامات به موقع خدمه برای مقابله با سیل از واژگونی آن جلوگیری کرد و در کف بندرگاه کم عمق قرار گرفت. حمله به کشتی منجر به کشته شدن 106 خدمه از جمله ملتون شد.

در طول تلاش‌ها برای نجات ناو یو‌اس‌اس ویرجینیای غربی، پرسنل نیروی دریایی بقایای خدمه فوت شده را که نماینده حداقل 66 نفر بودند، پیدا کردند. کسانی که شناسایی نشدند، از جمله ملتون، به عنوان افراد ناشناس در گورستان ملی یادبود اقیانوس آرام، معروف به پانچ بول، در هونولولو دفن شدند.

نام Melton در دادگاه مفقودین در Punchbowl همراه با سایر مفقودان جنگ جهانی دوم ثبت شده است. یک گل رز در کنار نام او قرار می گیرد تا نشان دهد که او حساب شده است.

برای شناسایی بقایای ملتون، دانشمندان DPAA از تجزیه و تحلیل دندان‌شناسی و انسان‌شناسی و همچنین شواهد مادی و غیرمستقیم استفاده کردند. علاوه بر این، دانشمندان از تجزیه و تحلیل DNA میتوکندری (mtDNA) استفاده کردند.

ملتون در 9 ژوئیه 2022 در گلاستر، می سی سی پی به خاک سپرده خواهد شد.

[ad_2]