مقامات شهر کانتون، مهندس سابق شهر در طرح رشوه خواری متهم شدند

[ad_1]

کانتون، خانم (WJTV) – یک هیئت منصفه فدرال در جکسون در دسامبر 2021 کیفرخواستی را ارائه کرد که در آن سه مقام شهر کانتون و مهندس سابق شهر به اتهام توطئه جنایی مرتبط با رشوه و کلاهبرداری از طریق سیم متهم شدند.

کیفرخواست روز دوشنبه، 21 نوامبر، زمانی که دو متهم به نام‌های اریک گیلکی و اندرو گرانت، به توطئه با کلیولند اندرسون و رودولف ام. در طرح رشوه

طبق اسناد دادگاه، Warnock متهم به پرداخت و پاداش به اندرسون، گیلکی و گرانت در ازای رفتار ترجیحی است که منجر به قراردادهای مهندسی شهری سودآور برای Warnock شده است. «هزینه‌های» ارائه شده توسط وارناک شامل هزاران دلار پول نقد، بلیت‌های کنسرت و بلیت‌های فوتبال در نیواورلئان، لوئیزیانا بود.

گیلکی 55 ساله و گرانت 38 ساله به جرم توطئه برای ارتکاب رشوه اعتراف کردند. آنها قرار است در 23 فوریه 2022 محکوم شوند و حداکثر مجازات آنها پنج سال زندان است.

اندرسون به دو فقره توطئه برای ارتکاب رشوه بر خلاف عنوان 18، قانون ایالات متحده، بخش 371 متهم شده است. اگر مجرم شناخته شود، اندرسون با حداکثر مجازات پنج سال زندان برای هر مورد روبرو خواهد شد.

وارناک به دو فقره توطئه برای ارتکاب رشوه در نقض عنوان 18، کد ایالات متحده، بخش 371، یک مورد توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری از طریق سیم برخلاف عنوان 18، کد ایالات متحده، بخش 1349، و یک فقره اتهام متهم است. کلاهبرداری در نقض عنوان 18، کد ایالات متحده، بخش 1343. در صورت محکومیت، وارناک با حداکثر مجازات پنج سال زندان و همچنین توطئه برای ارتکاب اتهامات رشوه مواجه خواهد شد. او به دلیل اتهامات مربوط به کلاهبرداری سیمی با حداکثر مجازات 20 سال زندان مواجه است.

وارناک و اندرسون اولین حضور خود را در دادگاه در تاریخ آینده نزد یک قاضی دادگاه ایالات متحده انجام خواهند داد.

FBI در حال بررسی این پرونده است.

[ad_2]

Leave a reply