مقامات به همسایگان هشدار می دهند که برای سیل مورد انتظار آماده شوند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – شهر جکسون همچنان برای احتمال وقوع سیل بزرگ در چند روز آینده آماده می شود. شهردار به مردم مناطق کم ارتفاع هشدار می دهد که تخلیه شوند.

منطقه تامین آب دره مروارید (PRVWSD) آبدهی را با سرعت 60000 فوت مکعب در ثانیه در مخزن نگه می دارد. اما ممکن است تا یکشنبه شب به دلیل بارندگی بیشتر افزایش یابد و آب بیشتری به خانه ها و مشاغل وارد کند.

جان سیگمن با PRVWSD گفت: “همانطور که گفتم، در حال حاضر در محدوده ترسناکی قرار دارد. ترسناک تر می شود.”

چندین جاده، از جمله خیابان Foxoboro و River Road در حال حاضر دچار سیل شده اند. این شهر تخمین می زند که 100 تا 150 خانه ممکن است تا دوشنبه شب آسیب ببیند. تخلیه اجباری در محل وجود ندارد، اما مقامات پیش بینی می کنند که سیل در همان مناطقی که دو سال پیش سیل زده بود، جاری شود.

“من قبلاً تماس هایی از افرادی دریافت کرده ام که تعجب می کنند یا می پرسند که آیا اکنون باید خارج شوند یا خیر. اگر اکنون می توانید خارج شوید، همین حالا خارج شوید. هر چه زودتر خارج شوید.” شهردار Chokwe Antar Lumumba گفت.

اگر بخواهید بمانید، Entergy برق مناطق سیل زده را قطع خواهد کرد. اگر تخلیه می‌شوید و بیش از یک وسیله نقلیه دارید، می‌توانید ماشین‌های اضافی را در کلیسای اورشلیم جدید در خیابان قدیمی کانتون، درست روبه‌روی منطقه پلیس جکسون، پارک کنید. صلیب سرخ یک پناهگاه در آکادمی پلیس جکسون دارد. در صورت نیاز بیشتر راه اندازی خواهد شد. مقامات همچنین به همه یادآوری می کنند که حیوانات خانگی خود را فراموش نکنند.

“بهترین راه را پیدا کنید که بتوانید حیوانات خانگی خود را ایمن کنید. بهترین مکان را برای حیوانات خانگی خود بیابید. شما نمی خواهید حیوانات خانگی خود را هنگام تخلیه محل اقامت خود رها کنید.” تایری جونز، کلانتر شهرستان هیندز گفت.

حضور نیروهای مجری قانون در مناطقی که پیش بینی می شود سیلاب شود، افزایش خواهد یافت.

این شهر همچنان تحت اخطار آب جوش است و به دلیل احتمال وقوع سیل قادر به آزمایش نمونه های آب نیست. در حال حاضر، شهردار لومومبا می گوید که هر یک از اعضای شورای شهر آب بسته بندی شده را در بخش های خود توزیع خواهند کرد.

[ad_2]

Leave a reply