معلم در مدرسه ابتدایی نیوپورت نیوز تیراندازی شد. هیچ دانش آموزی مصدوم نشد

[ad_1]

نیوپورت نیوز، وا. (مواج) – تیراندازی در مدرسه ابتدایی ریچنک در نیوپورت نیوز بعد از ظهر جمعه یک معلم زن به بیمارستان فرستاده شد، پلیس و مقامات مدرسه تایید کردند.

مدرسه در 205 تاینر درایو، در خیابان جفرسون واقع شده است.

اعزام اولین تماس در مورد این حادثه را در ساعت 2 بعد از ظهر دریافت کرد

این معلم در مرکز پزشکی منطقه ای ریورساید تحت درمان است، اما پلیس میزان جراحات وی را اعلام نکرده است.

NNPS گفت که فرد مسئول تیراندازی در بازداشت پلیس است. منابع NNPS به WAVY می گویند که این دانش آموز کلاس اولی بود که معلم را شلیک کرد.

در این تیراندازی هیچ دانش آموزی آسیب ندید.

سیستم مدرسه اطلاعاتی را در یک تماس تلفنی و ایمیل برای خانواده های ریچنک ارسال کرد و آن را به آن پست کرد رسانه های اجتماعی حدود یک ساعت پس از حادثه

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8285587″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p5″،”plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″،”c3″:”wjtv.com”،”نسخه”:”5.2.0″،”useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”News,Local,Video,Mobile,”cs_ucfr “:””}},”dfp”:{“adTagUrl”:”

استیو درو، رئیس NNPD بعد از ظهر جمعه با رسانه ها صحبت کرد.

وی گفت: همه بچه ها پس از این حادثه به ورزشگاه منتقل شدند و در سلامت هستند. این دیگر وضعیت تیراندازی فعال نیست.

رئیس درو تأیید کرد که یک محل شلیک گلوله وجود دارد و شواهدی از آن مکان به دست آمده است.

رئیس درو گفت: «ما موقعیتی نداشتیم که کسی در اطراف مدرسه تیراندازی کند.

مشاورانی در مدرسه هستند که با دانش آموزان صحبت می کنند.

پلیس گفت که در حال حاضر در تلاش است تا والدین را با دانش آموزان متحد کند. که در درب ورزشگاه Richneck اتفاق می افتد. والدین و سرپرستان باید برای تحویل گرفتن فرزند خود کارت شناسایی عکس دار ارائه دهند.

رئیس درو گفت که آنها دانش آموزان را بر اساس سطح پایه اخراج می کنند.

رئیس درو گفت: “اولویت شماره یک برای من این است که قربانی خود را در بیمارستان بررسی کنم و همه این دانش آموزان را به خانواده هایشان برگردانم.”

WAVY با Joselyn Glover پدر و مادر Richneck صحبت کرد که به ما گفت: “قلب من متوقف شد. داشتم عصبانی می شدم. من خیلی عصبی بودم فقط از اینکه این یک نفر پسر من بود؟”

به گفته NNPS، مدرسه حدود یک ساعت قبل از برداشته شدن در قرنطینه بود.

درو گفت که پاسخ اداره پلیس “تقریباً فوری، بسیار بسیار سریع، در عرض چند دقیقه” بود.

این یک خبر فوری است. برای به روز رسانی این پست را به روز کنید.

** فیلم بیننده زیر واکنش پلیس به حادثه تیراندازی را نشان می دهد **

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”8285477″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p6″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”:”wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”News,News,Local,News,Local,Chesapeake اخبار، محلی، همپتون، اخبار، محلی، نیوپورت، اخبار، محلی، نورفولک، اخبار، محلی، پورتسموث، اخبار، محلی، سافولک، اخبار، محلی، ساحل VA، درباره ما، ویدئو، ویدئو، آخرین،” cs_ucfr”:””}},”dfp”:{“adTagUrl”:”

با شنیدن این خبر، سن. مارک وارنر توییت کرد عمیقاً از این گزارش ناراحت هستم و از نزدیک وضعیت را زیر نظر دارم.

سن تیم کین نیز یک بیانیهوی گفت: “من این وضعیت را از نزدیک زیر نظر دارم و برای سلامتی دانش آموزان، معلمان، کارکنان و اولین امدادگران در مدرسه ابتدایی ریچنک دعا می کنم.”

تیراندازی در مدرسه ای در نیوپورت نیوز در پاییز 2021 در دبیرستان هریتیج رخ داد. در آن حادثه دانش آموزی در راهروی شلوغ چندین گلوله شلیک کرد. در این تیراندازی یک دختر و پسر 17 ساله زخمی شدند. جاکاری تیلور 16 ساله بود که قاضی او را به دلیل تیراندازی به 10 سال زندان محکوم کرد.[ad_2]

Leave a reply