مظنون تیراندازی در هایلند پارک چهارشنبه در دادگاه باند حاضر می شود

[ad_1]

هایلند پارک، ایل. – مظنون متهم به قتل هفت نفر و زخمی کردن ده ها نفر دیگر در هایلند پارک رسما متهم شده و قرار است روز چهارشنبه در دادگاه باند حاضر شود.

رابرت “بابی” کریمو سوم، 21 ساله، روز سه شنبه به هفت فقره قتل متهم شد. مهاجم بیش از 70 گلوله از پشت بام به جمعیت حاضر در رژه روز استقلال در هایلند پارک اسپری کرد.

اریک راینهارت، دادستان ایالت لیک کانتی گفت که مظنون در صورت محکوم شدن به اتهام قتل درجه اول، بدون امکان آزادی مشروط به حبس ابد اجباری محکوم خواهد شد. او وعده داد که ده ها اتهام دیگر نیز پیگیری خواهد شد.

رابرت کریمو سوم | گروه ویژه جرم و جنایت شهرستان لیک

کریمو به طور قانونی پنج سلاح از جمله دو تفنگ پرقدرت مورد استفاده در تیراندازی را خریداری کرد. مقامات روز سه‌شنبه گفتند که این خریدها مجاز بوده است، اگرچه پلیس دو بار در سال ۲۰۱۹ به دلیل تهدید به خشونت و خودکشی به خانه او فراخوانده شد.

حمله به رژه مرکز شهر حوالی ساعت 10:10 صبح دوشنبه پس از شلیک گلوله در نزدیکی خیابان مرکزی و خیابان دوم انجام شد.

اطلاعات بیشتری در مورد تیراندازی روز سه شنبه منتشر شد – از جمله اینکه مرد مسلح ادعا شده، رابرت “بابی” کریمو سوم، لباس مبدل پوشیده بود و قبل از فرار از صحنه با جمعیتی که به آنها شلیک کرده بود ترکیب شد و در نهایت توسط پلیس دستگیر شد.

وی پس از تیراندازی به خانه مادرش رفت و خودروی مادرش را با خود برد و منطقه را ترک کرد. او پس از شناسایی او و تماس با پلیس شمال شیکاگو دستگیر شد.

وی پس از چند ساعت تعقیب در مسیر 41 در لیک کانتی دستگیر شد. پلیس گفت که Crimo III توانست پس از تیراندازی به ویسکانسین و بازگشت به ایلینوی برود.

کریمو قرار است ساعت 10 صبح چهارشنبه در دادگاه شهر لیک کانتی حاضر شود.

بعد از ظهر روز سه شنبه، اداره پزشکی قانونی لیک کانتی، شش نفر از هفت قربانی را شناسایی کرد. آن ها هستند؛ کاترین گلدشتاین، 64 ساله، از هایلند پارک، ایرینا مک کارتی، 35 ساله، از هایلند پارک، کوین مک کارتی، 37 ساله، از هایلند پارک، جکی ساندهیم، 63 ساله، از هایلند پارک، استفان استراوس، 88 ساله، از هایلند پارک و نیکلاس تولدو، 78 ساله، مورالس، مکزیک

از هر کسی که هر گونه اطلاعاتی دارد، یا هر کسی که ویدیو دارد، درخواست می‌شود که با پلیس هایلند پارک به شماره 847-432-7730 تماس بگیرد یا می‌توانید در fbi.gov/highlandpark راهنمایی ارسال کنید.

window.loadAnvato({“mcp”:”LIN”,”width”:”100%”،”height”:”100%”،”video”:”7813641″,”autoplay”:false,”expect_preroll”:true “pInstance”:”p1″، “plugins”:{“comscore”:{“clientId”:”6036439″، “c3”:”wjtv.com”، “version”:”5.2.0″، “useDerivedMetadata” :true,”mapping”:{“c3″:”wjtv.com”،”ns_st_st”:”wjtv”،”ns_st_pu”:”Nexstar”،”ns_st_ge”:”News”،”cs_ucfr”:””}} “dfp”:{“adTagUrl”:”

[ad_2]

Leave a reply