مظنون به قتل ایالت جکسون ادعا می کند که دونات ها شروع به دعوا کردند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – مرد نیواورلئان متهم به قتل یکی از دانشجویان دانشگاه ایالتی جکسون (JSU) ادعا می کند که این کار را برای دفاع از خود انجام داده است.

فلین براون، 22 ساله، از نیوجرسی، در روز جمعه، 2 دسامبر، در داخل یک وسیله نقلیه در محوطه دانشگاه JSU جسد پیدا شد. او از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود. راندال اسمیت، 20 ساله، از نیواورلئان، بازداشت شد.

اسمیت بعداً به قتل متهم شد. او اولین حضور خود را در دادگاه شهرستان Hinds در روز دوشنبه، 5 دسامبر انجام داد. او از وثیقه محروم شد و به عنوان وکیل عمومی منصوب شد.

اسمیت در جریان یک جلسه استماع مقدماتی در روز پنجشنبه، 15 دسامبر، ادعا کرد که براون را در دفاع از خود کشته است. به گفته اسمیت، براون در گذشته بارها غذا و وسایل او را برده بود. او گفت که براون دونات ها را از دستش گرفته بود و موضوع بالا گرفت. او ادعا کرد که براون شروع به خفه کردن او کرد تا اینکه نتوانست نفس بکشد، بنابراین او یک اسلحه را برداشت و برای دفاع از خود به براون شلیک کرد.

سوئیت ها گفتند که صدای شلیک گلوله نشنیده اند، اما موسیقی بلند شنیده اند. یکی از سوئیت ها که یک بازیکن فوتبال JSU است، گفت که در حال آماده شدن برای تمرین بود که دید در باز شده و خون داخل آن است. او به یکی از مربیان خود گفت که سپس با پلیس دانشگاه تماس گرفت.

بازرسان مطمئن نیستند که اسلحه متعلق به چه کسی بوده است. فیلم‌های ویدئویی نشان می‌دهد که یک فرد ناشناس در حال رفتن به دوج چارجر است که براون در حدود ساعت 2:30 بامداد پیدا شد. به گفته بازرسان، به نظر می‌رسد اسمیت سعی کرده است فرار کند و صحنه را بپوشاند.

در جلسه مقدماتی روز پنجشنبه، اسمیت یک وثیقه 200000 دلاری و 270 روز نظارت GPS دریافت کرد. او اجازه ندارد اسلحه داشته باشد یا ایالت را ترک کند مگر اینکه مجوز داشته باشد. در صورت تخلف از هر یک از شروط، وثیقه او ساقط می شود.

[ad_2]

Leave a reply