مشتاق خرید آیفون 5G هستید؟ چرا ممکن است بخواهید تا اواخر امسال (یا حتی سال 2023) صبر کنید

[ad_1]

با توجه به اینکه اپراتورهای بی‌سیم قول می‌دهند که 5G، نسل پنجم شبکه تلفن همراه، خدمات سریع‌تر و دسترسی را افزایش می‌دهد، ممکن است فکر کنید آیفون شما باید ارتقا یابد. این قلاب مخصوصاً برای صاحبان مشاغلی است که می خواهند بهترین فناوری موجود را به خود و کارمندان خود ارائه دهند. اما همانطور که بسیاری از بررسی‌های اولیه نشان داده‌اند، ممکن است بهتر باشد تا اواخر سال یا حتی سال آینده منتظر بمانید تا تغییر را انجام دهید.

برچسب‌های قیمت برای آیفون سازگار با 5G از 429 دلار تا 1100 دلار متغیر است و سری آیفون 13 بسته به مدلی که انتخاب می‌کنید، با انواع ارتقاء عرضه می‌شود. با این حال، همانطور که Inc. جیسون آتن، مقاله‌نویس فناوری هشدار می‌دهد، استفاده از سرویس 5G می‌تواند باتری شما را تخلیه کند و پوشش 5G در بهترین حالت برای بسیاری از افراد ناسازگار است. آتن می نویسد، مگر اینکه در یک شهر بزرگ زندگی کنید، بعید است بتوانید سریع ترین 5G را که تبلیغ می شود تجربه کنید.

پی سی مگ گزارش می دهد که اپراتور بی سیم شما نیز بر این موضوع تأثیر می گذارد که آیا اکنون باید ارتقا دهید یا صبر کنید. اگر اپراتور شما AT&T است، سریع‌ترین سرویس 5G تا زمان عرضه آیفون 14 (شایعات سپتامبر 2022) پشتیبانی نمی‌شود، بنابراین بهتر است منتظر بمانید تا آن را ارتقا دهید. اگر Verizon شرکت مخابراتی شماست، اگر در شهری بزرگ و در دسترس تحت پوشش C-Band زندگی می‌کنید، ممکن است ارزش ارتقا را داشته باشد. در غیر این صورت، PC Mag پیشنهاد می‌کند که تا پایان سال 2023 که احتمالاً پوشش گسترده‌تر شود، متوقف شود.

از طرف دیگر، مشتریان T-Mobile باید اکنون به فکر ارتقاء باشند. پی سی مگ دریافت که پوشش و سرعت با گوشی های جدید 5G بهبود یافته است و اپراتور قصد دارد پوشش 5G را در سال جاری سه برابر کند.

[ad_2]