مسابقه برای کودکان، بزرگسالان با نیازهای ویژه در جکسون برگزار شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – OneThirtyNine Ministries یک مسابقه زیبایی و استعداد برای کودکان و بزرگسالانی که نیازهای ویژه دارند در جکسون آمادگی برگزار کردند.

بیست و یک شرکت کننده در این مسابقه شرکت کردند که توسط جرمی هارل و گریسی دنکاوس از 12 News شرکت کردند.

شرکت کنندگان مو و ناخن های خود را توسط تیمی از دانشجویان آرایشی و بهداشتی درست کردند و با دوست خود در مسابقه جفت شدند تا در حالی که لباس پوشیده بودند روی صحنه راه بروند.

شرکت کنندگان همچنین این شانس را داشتند که استعدادهای خود را در طول نمایشگاه استعدادها نشان دهند.

برگزارکنندگان و والدین گفتند که این مسابقه فرصتی برای درخشش برای افراد دارای نیازهای ویژه فراهم می کند.

جاستین مور گفت: “این فوق العاده است. قلب شما را گرم می کند. هیچ چیز دیگری مانند آن وجود ندارد. یکی از بخش های مورد علاقه من قسمت استعدادیابی است که در آن آواز می خوانند یا می رقصند. آنها فقط آن را در خود فرو می برند. آنها روی صحنه می روند و با آن می دوند.” ، رئیس OneThirtyNine وزارتخانه.

“من در چند ساعت گذشته پشت صحنه بوده ام، و شما می توانید انرژی را در آنجا احساس کنید. آنها در حال اصلاح ناخن ها، آرایش و موهای خود هستند، و این زمان عالی برای آنهاست تا مهارت ها و استعداد خود را به نمایش بگذارند. جک کلارک با OneThirtyNine وزارتخانه گفت.

Candace McGee، یکی از والدین، گفت: “این نعمت بزرگی است که می بینم او لبخند می زند و به خودش نگاه می کند و احساس زیبایی می کند. این برای خانواده ما یک دنیا معنی دارد.”

هر شرکت کننده یک برنده است و تاج خود را دریافت می کند.

[ad_2]

Leave a reply