مسئولان مدرسه مدیسون برای سال تحصیلی آماده می شوند

[ad_1]

مدیسون کانتی، خانم. (WJTV) – بسیاری از مدارس برای اولین روز بازگشت و هیجان ناشی از آن آماده می شوند.

در روزهای آینده، ناحیه مدرسه مدیسون کانتی (MCS) قصد دارد یک وب‌سایت منطقه‌ای از نظر بصری جذاب‌تر راه‌اندازی کند، با این امید که کاربرپسندتر شود.

MCS New Employee Orientation از دوشنبه در Rosa Scott High برای آماده شدن برای اولین روز مدرسه آغاز شد، که برای بسیاری نزدیک است.

ژن رایت، مدیر ارتباطات MCS گفت: «ما واقعاً خوش شانس هستیم که اکنون ابزارهای زیادی در جعبه ابزار داریم و خانواده‌ها می‌توانند ماسک بزنند یا واکسن بزنند.»

رایت گفت که آنها قصد دارند سال تحصیلی را با یک خانه کامل از 13000 دانش آموز آغاز کنند. در حالی که آنها اقدامات احتیاطی ایمنی COVID را در نظر گرفته اند، منطقه از کارکنان و دانش آموزان می خواهد که به سهم خود عمل کنند.

“کووید بیشتر بخشی از عملکرد و زندگی ما به عنوان یک جامعه است، بیشتر به عنوان یک بیماری بومی. ما این رویکرد را اتخاذ می کنیم که اگر بیمار هستید، لطفاً در خانه بمانید، دست ها را بشویید و هر کاری که در توان دارید انجام دهید. رایت گفت: برای جلوگیری از گسترش بیماری.

روز دوشنبه، کارمندان مک بوک های خود را برای سال تحصیلی دریافت کردند. از زمانی که آنها شروع به ارسال دستگاه ها به خانه کردند، مسئولان مدرسه متوجه افزایش مشارکت دانش آموزان شده اند.

گاوین گینز، مدیر بخش، گفت: “ما مشارکت بهتری دیده ایم. نکته دیگر نیز این است که شرایط سیال است و تغییر می کند. این برنامه ما از هم اکنون است. ما واقعاً در چرخش در صورت لزوم ماهر شده ایم.” فناوری در MCS

4 آگوست اولین روز بازگشت برای مدارس شهرستان مدیسون است. ماسک صورت اختیاری است. امسال، MCS پذیرای حدود 1600 معلم است. به گفته رایت، این بیش از حد متوسط ​​است.

[ad_2]

Leave a reply