مزایای P-EBT برای دانشجویان PreK-12 می سی سی پی منتشر شد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – رهبران وزارت آموزش و پرورش می سی سی پی (MDE) و دپارتمان خدمات انسانی می سی سی پی (MDHS) اعلام کردند که آژانس ها شروع به انتشار مزایای P-EBT برای بیش از 275,000 کودکی که در کلاس های PreK-12 بودند و در آن شرکت داشتند، آغاز کرده اند. برنامه ملی ناهار مدرسه در طول سال تحصیلی 2021-22.

خانواده‌های دانش‌آموزانی در PreK-12 که واجد شرایط برنامه ناهار ملی مدرسه در طول سال تحصیلی 2021-22 بودند، برای هر کودکی که در این برنامه ثبت‌نام کرده‌اند، یک‌بار سود 391 دلاری دریافت خواهند کرد.

مقامات گفتند تقریباً سه هفته طول می کشد تا بیش از 275000 کارت بین کودکان واجد شرایط توزیع شود.

توزیع مزایا به خانواده‌های کودکان واجد شرایط SNAP زیر 6 سال P-EBT تا ماه اکتبر ادامه خواهد داشت. برای تمامی کودکان واجد شرایط کارت P-EBT جدید صادر می شود. خانواده ها باید نامه های خود را برای دریافت کارت های جدید در چند روز آینده بررسی کنند.

برای دانش آموزان PreK-12، کارت P-EBT به آدرس ارائه شده توسط منطقه مدرسه 2021-22 کودک پست می شود. آدرس های دانش آموزان از مناطق مدرسه و برنامه اسنپ در ماه های جولای و آگوست جمع آوری شد. به گفته مقامات، کارت ها قابل ارسال نیستند.

خانواده ها می توانند با تماس با مرکز تماس P-EBT به شماره 1-833-316-2423 تأیید کنند که آیا فرزندشان واجد شرایط P-EBT است یا خیر. والدین می‌توانند از طریق چت زنده در وب‌سایت MDHS P-EBT به مرکز تماس برسند یا از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8:30 صبح تا 5:30 بعد از ظهر با مرکز تماس با شماره 2423-316-833-1 تماس بگیرند.

کارکنان مرکز تماس P-EBT می‌توانند آدرس موجود در پرونده را برای کودکان واجد شرایط بررسی کنند و درخواست‌های به‌روزرسانی آدرس و درخواست‌های بررسی صلاحیت را بپذیرند.

  • برای کودکان زیر 6 سال SNAP، ما فقط می‌توانیم درخواست‌های بازبینی را از طرف فردی که به‌عنوان سرپرست خانواده در جدیدترین پرونده SNAP کودک فهرست شده است، بپذیریم.
  • برای دانش‌آموزان PreK-12، ما فقط می‌توانیم درخواست‌های بازبینی را از طرف والدین/سرپرست که برای کودک در سوابق مدرسه در پایان سال تحصیلی 2021-2022 فهرست شده است، بپذیریم.

پس از ارسال نظر، والدین به‌روزرسانی‌های ایمیلی را در طول فرآیند بازبینی دریافت می‌کنند و به آنها اطلاع می‌دهند که وضعیت بازبینی خود را بدانند.

اگر بازبینی تأیید شود، والدین یک فرم تأیید را از طریق ایمیل دریافت خواهند کرد که باید آن را به صورت دیجیتالی امضا کنند. پس از امضای آن فرم، کارت جدیدی در اختیار خانواده قرار خواهد گرفت.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه تکمیل فرآیند امضای فرم تأیید، والدین می توانند به وب سایت MDHS P-EBT مراجعه کنند.

تکمیل درخواست برای ناهار رایگان یا ارزان قیمت برای سال تحصیلی جاری 2022-23 پس از 31 ژوئیه 2022، کودک را واجد شرایط دور فعلی مزایای P-EBT نمی کند.

[ad_2]

Leave a reply