مرگ دوست دختر سابق کیسی وایت در سال 2008 توسط بازرسان مورد بررسی مجدد قرار گرفت.

[ad_1]

آلاباما (WHNT) – دفتر کلانتر شهرستان لایم استون در حال بازگشایی تحقیقات درباره مرگ مرموز دوست دختر سابق کیسی وایت در سال 2008 است زیرا شکار مظنون قتل و افسر اصلاحات ویکی وایت ادامه دارد.

تحقیقات شامل مرگ کریستی شلتون 31 ساله است که با یک تفنگ ساچمه ای اره شده به قتل رسید. مقامات ابتدا مرگ او را خودکشی اعلام کردند.

در زمان مرگ شلتون، پلیس گفت وایت در خانه اش در لکسینگتون حضور داشت. اما پس از تحقیقات، وی به عنوان مظنون منتفی شد.

خانواده شلتون گفتند هرگز آن داستان را باور نکردند. آنها سؤالاتی در مورد اینکه کیسی دقیقاً در هنگام تیراندازی به شلتون چه می کرد پرسیدند. کیسی و شلتون در آن زمان با هم قرار می گذاشتند و خانواده او به رسانه های اجتماعی برای انجام تحقیقات مجدد در مورد این پرونده فشار آوردند.

سامر میچل، دختر کریستی شلتون، در ویدئویی که به News 19 ارسال شده است، می گوید وقتی کیسی وایت با کمک نگهبان زندان ویکی وایت فرار کرد، طیفی از احساسات غیرقابل کنترل را برای او و خانواده اش ایجاد کرد که به دنبال عدالت برای مادرش هستند. .

میچل در این ویدئو گفت: «کیسی وایت شبی که مادرم خودکشی کرد با مادرم بود.» واقعاً هیچ کاری انجام نشد. فکر نمی کنم او را برای بازجویی بردند. بنابراین شاید این ویدیو به دست کسی بیفتد که واقعاً بتواند تفاوتی ایجاد کند یا آن را بیشتر بررسی کند. من واقعا اطمینان ندارم. “

هفت سال پس از مرگ شلتون، وایت وارد خانه دوست دختر سابقش شد، به دو تن از دوستانش شلیک کرد و سگش را در جریان جنایتی کشت که او را به مدت 75 سال به زندان انداخت. همانطور که وایت در حال فرار است، بیشتر گذشته تاریک و خشونت آمیز او آشکار شده است.

سخنگوی کلانتری شهرستان لایم استون می گوید که آنها در حال ارتباط با خانواده و بررسی پرونده هستند.

[ad_2]