مرد می سی سی پی متهم به کلاهبرداری چند میلیون دلاری ویلیامز سونوما شد

[ad_1]

ممفیس، تن. و سه نفر دیگر به اتهامات مربوط به دو طرح ادعایی کلاهبرداری چند میلیون دلاری متهم شدند.

دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه شمالی کالیفرنیا اعلام کرد که اریک مارسیلیا از شاخه زیتون، می سی سی پی، کوروس میرمهدی، آگوستو آلیزو و مایکل پوهرست به اتهامات متعددی از جمله توطئه، کلاهبرداری با سیم، پول شویی و سایر اتهامات به دلیل نقش آنها در طرح های کلاهبرداری درگیر هستند. رشوه و انحراف میلیون ها دلار تخفیف متعلق به ویلیامز سونوما، شرکت.

مارسیگلیا معاون مهندسی، پروژه‌ها، برنامه‌ریزی، تأسیسات و املاک و مستغلات شرکت بود و او را مسئول شناسایی فرصت‌های املاک تجاری برای شرکت می‌کرد.

یکی از این طرح ها توطئه ای برای منحرف کردن تخفیف ها از دلالان املاک تجاری بود که قرار بود به این شرکت برسند. با این حال، تخفیف ها به حساب های تحت کنترل Marsiglia منتقل شد.

میرمهدی، از ایروین، کالیفرنیا، و آلیزو، از وستون، فلوریدا، گفته می شود با بخشی از وجوه انتقال داده شده پرداخت شده اند. اسناد دادگاه حاکی از آن است که این سه نفر حدود 5.9 میلیون دلار تخفیف از کمیسیون های کارگزاری بدهکار به WSI را منحرف کرده و سوء استفاده کردند.

  طرح دیگری شامل پرداخت رشوه در ازای هدایت کسب و کار مارسیگلیا به شرکت های تحت کنترل پودرست اتحادیه نیوجرسی بود.

  ویلیامز سونوما، شرکت بیش از 48 میلیون دلار برای کارهای انجام شده در انبارهای سراسر کشور به شرکت های مرتبط با پودرس اعطا کرد. مارسی و پودورست ترتیبی دادند که بیش از 12 میلیون دلار به عنوان رشوه به شرکت مارسی، REM Group پرداخت شود.

  مارسی و آلیزو از وستون فلوریدا روز چهارشنبه به ترتیب در می سی سی پی و فلوریدا دستگیر شدند. مارسیگلیا همچنین صبح چهارشنبه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه شمالی می سی سی پی حاضر شد.

  این تحقیقات و دستگیری‌های امروز نتیجه کار سخت و فداکاری تحقیقات جنایی IRS و دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه شمالی کالیفرنیا است. ماموران و دادستان های ما گروهی از افراد را در سراسر خطوط ایالتی تعقیب کردند که از اعضای جامعه ما برای طمع و ثروتمندی شخصی سوء استفاده کردند. “ماموران ویژه CI مصمم هستند تا کسانی را که تقلب می کنند و تقلب می کنند، مسئول اعمال خود بدانند.”

  ویلیامز سونوما، شرکت چندین برند از جمله Williams Sonoma، Pottery Barn و West Elm را مدیریت می کند. یک مرکز توزیع ویلیامز سونوما در شعبه زیتون، می سی سی پی واقع شده است.

  [ad_2]

  Leave a reply