مرد می سی سی پی به دلیل تهدید به جنگ نژادی محکوم شد

[ad_1]

ممفیس، تن. — یک مرد می سی سی پی بیش از دو سال را در زندان سپری خواهد کرد، زیرا گزارش شده است که او تهدید به شروع یک جنگ نژادی کرده است.

به گفته وزارت دادگستری ایالات متحده، اوبری سوزوکی 21 ساله به دلیل “انتقال یک ارتباط در تجارت بین ایالتی حاوی تهدید به آسیب رساندن به شخص دیگری” به دو سال و نیم زندان محکوم شد.

سوزوکی، از Nesbit، گزارش شده است که با اعضای یک گروه ملی گرای سفید پوست از طریق پیام های رمزگذاری شده ارتباط برقرار کرده است. وزارت دادگستری می گوید سوزوکی چندین اظهارات در مورد ایدئولوژی برتری طلبی سفیدپوستان و نازیسم بیان کرده است.

به گفته وزارت دادگستری، زمانی که سوزوکی شروع به تهدید برای «تسریع و به راه انداختن جنگ نژادی در ایالات متحده کرد»، مقامات درگیر شدند.

در یکی از این پیام ها آمده بود: “راستش نمی خواهم یک آدم عادی باشم. می خواهم نفس انقلاب کنم. می خواهم با همتایانم که n******* sp*** را می کشند، در وسط غارت ها باشم. fa***** و منفجر کردن سیستم.”

وزارت دادگستری می گوید در حالی که ماموران در حال بررسی پیام ها بودند، متوجه شدند که سوزوکی در تلاش برای خرید یک AR-15 از یک فروشنده آنلاین است. او به زودی دستگیر شد.

دادستان ایالات متحده کلی جوینر بیانیه ای در مورد این پرونده منتشر کرد:

«متهم در این پرونده تهدیدات موثقی به شلیک به اعضای گروه‌های اقلیت مختلف کرده و سپس یک تفنگ نیمه خودکار خریداری کرده است. در حالی که همه آمریکایی ها از حق آزادی بیان بر اساس قانون اساسی برخوردار هستند، این حق شامل حق تهدید یا وحشت سایر افراد نمی شود. دادستانی ایالات متحده به شدت چنین رفتاری را تحت پیگرد قانونی قرار خواهد داد و عوامل و دادستان هایی که برای جلوگیری از این تیراندازی جمعی بالقوه تلاش کردند، قابل ستایش هستند.

وزارت دادگستری می گوید FBI در مورد این پرونده تحقیق کرده است. جرمیکا فومبی مامور ویژه FBI نیز بیانیه ای را منتشر کرد:

“آقای اوبری سوزوکی از طریق تهدیدهای خود به دنبال ترساندن اعضای جامعه بود. FBI حفاظت از حقوق مدنی را در اولویت قرار می دهد تا اطمینان حاصل شود که شهروندان بدون ترس از هر گونه آسیب ایمن می مانند. ما همچنان متعهد به خنثی کردن خستگی ناپذیر اقدامات شرورانه افرادی مانند آقای دکتر هستیم.” سوزوکی که قصد دارد بر اساس تعصبات، ترس را به شهروندان منتقل کند.”

[ad_2]

Leave a reply