مرد جکسون پس از سرقت های متعدد اتومبیل با اتهاماتی روبرو می شود

[ad_1]

وارن کانتی، خانم. (WJTV) – یک مرد جکسون با اتهامات متعددی در ارتباط با یک سری سرقت های اتومبیل که در روز سه شنبه 11 اکتبر در جکسون، ویکسبورگ و شهرستان وارن رخ داد، مواجه است.

Vicksburg Daily News گزارش داد که اولین سرقت خودرو در نزدیکی دانشگاه ایالتی جکسون اتفاق افتاد. سرقت بعدی خودرو حدود ساعت 4:00 صبح در Circle K در خیابان Clay در Vicksburg رخ داد. قربانی گفت که تویوتا 4 رانر مشکی او توسط چهار مظنون با یک دوج چلنجر قرمز سرقت شده است.

مارتین پیس، کلانتر شهرستان وارن، گفت که نمایندگان پس از آن به یک تصادف خودرو در حوالی ساعت 4:14 بعد از ظهر در خروجی فلاورز در بین ایالتی 20 به سمت شرق پاسخ دادند. آنها متوجه شدند که وسایل نقلیه دزدیده شده از ویکسبرگ و جکسون در تصادف با یک چرخ 18 چرخ دخیل بوده اند. یکی از افراد حاضر در 4 رانر با پارگی سر همچنان در صحنه بود. آنها به بیمارستان محلی منتقل شدند.

دزدی دیگری در حوالی ساعت 4:29 بعد از ظهر در ایستگاه کامیون Love’s Truck Stop در Cere’s Plantation گزارش شد. پیس گفت که جی ام سی سیرا قرمز رنگ گرفته شده است. مظنونان با توضیحات مربوط به دزدی خودروی ویکسبورگ مطابقت داشتند.

به گفته این روزنامه، کامرون دانل گریر، 18 ساله، از جکسون، از سوی پلیس ویکزبورگ با اتهاماتی روبرو است. وثیقه او 150000 دلار برای هزینه های شهری تعیین شد. در شهرستان وارن، او به سرقت مسلحانه ماشین، دریافت اموال مسروقه و توطئه برای تصاحب اموال مسروقه متهم شده است. وثیقه او برای این اتهامات 150000 دلار تعیین شد.

پیس گفت خاویر پیتمن 15 ساله نیز به دلیل سرقت مسلحانه خودرو و توطئه برای داشتن اموال مسروقه تحت تعقیب است. متهم مجروح پس از ترخیص از بیمارستان تفهیم اتهام می شود.

[ad_2]

0 comments to مرد جکسون پس از سرقت های متعدد اتومبیل با اتهاماتی روبرو می شود

Leave a reply