مرد جکسون برای کمک به جوانان مشکل دار کار می کند

[ad_1]

در حالی که مجریان قانون از جوانان می‌خواهند تا خشونت را متوقف کنند، مردی جکسون در حال کار است تا برخی از نوجوانان مشکل‌دار پایتخت شهر را راهنمایی کند.

جیمز دیویس، رئیس پلیس جکسون، گفت: “دلشکسته است که می بینم این بچه ها بی جان در این خیابان ها خوابیده اند.” ما پاسخی نداریم. ما آن پاسخ ها را نداریم. و آنها در حال افزایش هستند. در خیابان های جکسون، و آنها جوان تر و جوان تر می شوند، “رئیس دیویس ادامه داد.

دیماریوس جونز زمانی که فقط 16 سال داشت 22 گلوله خورد. اکنون، او زندگی خود را تغییر داده است. جونز از داستان خود برای کمک به نوجوانان جکسون استفاده می کند تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، زندگی خود را تغییر دهند.

جونز گفت: “در دوران جوانی من که در جکسون هستم، شما به طور خودکار در معرض چیزهای زیادی قرار می گیرید. خانواده من تمام تلاش خود را برای محافظت از من در برابر آن انجام دادند، اما وقتی همه چیز درست بیرون از خانه شما است، باید به شدت اراده کنید.”

او در سن 16 سالگی هنگام تلاش برای سرقت از یک بانک با 22 گلوله مورد اصابت گلوله قرار گرفت. زمانی که در زندان بود، کتابی نوشت به نام 22 نعمت. حالا او دانشجوی دانشگاه است. جونز می گوید که در ابتدا به زندگی جنایتکارانه روی آورد زیرا پتانسیل خود را در زندگی نمی دید.

جونز گفت: “من یک بار زندگی را بدیهی می دانستم زیرا فکر نمی کردم هدفی داشته باشم. آنها راهی برای ابراز وجود ندارند، بنابراین به عنوان خشونت ظاهر می شود.”

این موضوعی است که رئیس پلیس جکسون، جیمز دیویس می گوید اغلب اتفاق می افتد. او می گوید اگر جوانان الگوی مثبتی برای ارتقای آنها نداشته باشند، آنها را مستعدتر برای پیوستن به یک باند می کند.

آنها به دنبال مامان، بابا، برادر، خواهر، برادر، مادر بزرگ، کسی هستند که آنها را دوست داشته باشد. رئیس دیویس گفت: پسران دوپینگ. اعضای باند.

جونز اکنون بیرون می رود و با جوانان صحبت می کند، حتی برخی که پشت میله های زندان هستند. او امیدوار است که آنها را از رفتن همان مسیری که پنج سال پیش طی کرد باز دارد.

“احساس می‌کنم که آنها آن را بیشتر درونی می‌کنند زیرا من هم سنم هستم. من 21 سال دارم. هر اتفاقی که برای من افتاده است، در سال‌های اخیر اتفاق افتاده است. من شبیه آنها هستم و وقتی به آنها نگاه می‌کنم، خودم را می‌بینم. بنابراین. جونز گفت، فکر می‌کنم از نظر من متفاوت است.

در حالی که رهبران شهر به دنبال راه‌حل‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت برای بحران جنایت جکسون هستند، جونز می‌گوید که او چند ایده دارد که ممکن است قبل از انجام برخی از اشتباهات مشابه که نوجوانان پایتخت اکنون مرتکب می‌شوند به او کمک کرده باشد.

بیایید به آنها تجارت بدهیم. بیایید به آنها چیزی بدهیم که برای آن تلاش کنند غیر از اینکه ورزشکار و رپر حرفه ای باشند. این کار خوب است زیرا من هم موسیقی کار می کنم، اما همه نمی توانند برای حرفه ای رپ کنند. به آنها چیزی بدهید که پرشور باشند. ما مردان خوب زیادی در شهر داریم اما باید بتوانیم به بچه ها دسترسی پیدا کنیم.

به طور کلی جونز می گوید که مربیگری یکی از بهترین راه حل های کوتاه مدت برای دور نگه داشتن نوجوانان از جرم و جنایت در جکسون است. او می گوید که مربیان باید تلاش مداومی برای نوجوانان انجام دهند تا بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند و واقعاً به توصیه های آنها گوش دهند.

در یکی از تالارهای شهر در روز چهارشنبه، 11 مه، رئیس دیویس توصیه کرد که شهر سرمایه‌گذاری بیشتری در گروه‌های اجتماعی که جوانان را راهنمایی می‌کنند، داشته باشد.

[ad_2]