مرد جورجیا متهم به ضربه زدن به معاون رانکین شهرستان با وسیله نقلیه شد

[ad_1]

شهرستان رنکین، خانم. (WJTV) – یک مرد جورجیا به اتهامات متعدد، از جمله حمله به یک افسر مجری قانون، پس از تعقیب و گریز در می سی سی پی دستگیر شد.

این حادثه در روز سه‌شنبه، 6 دسامبر 2022، پس از آن اتفاق افتاد که یکی از معاونان شهرستان رانکین متوجه یک مدل جدیدتر فورد برونکو در بین ایالتی 20 شد. بازرسان گفتند که خودرو در خارج از جورجیا به سرقت رفته است.

معاون خودرو را در بین ایالتی کشید. با این حال، بازرسان گفتند که مظنون زمانی که معاون به خودرو نزدیک شد، حرکت کرد. مقامات گفتند که معاون، که شناسایی نشده است، با خودروی مظنون برخورد کرد.

به گفته بازپرس، معاون به خودروی خود بازگشت و مظنون را تعقیب کرد. با این حال، معاون از تعقیب و گریز برای امنیت عمومی عقب نشینی کرد.

نمایندگان گفتند که خودروی مظنون بعداً توسط افسران پلیس پوکت در بزرگراه 13 مشاهده شد. آنها گفتند که خودرو به سمت شرق در بزرگراه 18 به شهرستان اسمیت ادامه داد.

پلیس پوکت و معاونان شهرستان اسمیت توانستند خودرو را در بزرگراه 18 نزدیک رالی متوقف کنند. مظنون که تیموتی بنتون 34 ساله اهل آتلانتا بود، دستگیر شد.

بنتون به حمله به یک افسر مجری قانون، جنایت فرار و داشتن اموال مسروقه متهم شد. او در خارج از گرجستان نیز با اتهاماتی مواجه است.

[ad_2]

Leave a reply