مردی که در شهرستان یازو به اتهام تجاوز به عنف محکوم شده بود، با قرار دادرسی آزاد شد

[ad_1]

شهرستان یازو، خانم. (WJTV) – روز سه‌شنبه، 21 ژوئن، یک قاضی دادگاه ناحیه یازو برای مردی که متهم به تجاوز به یکی از اعضای خانواده بود، وثیقه صادر کرد.

دفتر دادستان ناحیه یازو گفت که جیمی آلن پس از اینکه توسط هیئت منصفه در شش مورد تجاوز قانونی مجرم شناخته شد، از زندان آزاد خواهد شد. دادستان ها گفتند که این جنایات زمانی شروع شد که کودک 11 ساله بود.

به گفته دادستان منطقه آکیلی مالون-الیور، این تعهد به آلن اجازه می‌دهد تا زمانی که در انتظار درخواست تجدیدنظر است به خانه‌اش در جامعه بازگردد. او در آوریل 2022 به 30 سال زندان در اداره اصلاحات می سی سی پی (MDOC) محکوم شد.

مجریان قانون شهادت دادند که آلن پس از محکومیت اولیه، تحت مراقبت انتحاری قرار گرفت. دادستان ها گفتند که او خطری برای خودش، قربانی و جامعه است و از دادگاه خواستند که اجازه خروج او را به قید وثیقه ندهد.

مالون الیور گفت که نامه هایی در حمایت از آزادی آلن به دادگاه داده شده است. به گفته دادستان منطقه، یکی از این نامه‌ها از سوی ورونیکا استارلینگ، همسر شهردار فعلی بود.

قاضی تصمیم گرفت به آلن 75000 دلار وثیقه بدهد.

مالون الیور در یک بیانیه خبری گفت: «تصمیم امروز، اعطای وثیقه به آلن پس از محکومیت توسط هیئت منصفه، برای قربانی و خانواده اش بسیار ناراحت کننده، تکان دهنده و ناامیدکننده بود.

[ad_2]

Leave a reply