مردی پس از پایان تعقیب و گریز پلیس مدیسون در کانتون دستگیر شد

[ad_1]

مدیسون، خانم (WJTV) – پس از تعقیب و گریز پلیسی که در مدیسون آغاز شد، در روز شنبه 21 ژانویه با تصادف در کانتون پایان یافت، مردی پشت میله های زندان است و یک نفر دیگر مجروح شد.

مقامات اداره پلیس مدیسون (MPD) گفتند که افسران سعی کردند یک آکورا مدل 2010 را که با سرعت بالا در بین ایالتی 55 شمالی در حوالی ساعت 3:40 بامداد در حال حرکت بود، بکشند. ماشین متوقف نشد و قبل از پیچیدن به سمت شمال در بین ایالتی ادامه داد چراغ های آن خاموش و در نیسان پارک وی در حال خروج است.

آمبولانس به پلیس اطلاع داد که خودرو به سمت بزرگراه 51 در نیسان پارک وی در حال حرکت است. پلیس مدیسون، کانتون و گلوکشتات، به همراه کلانتری شهرستان مدیسون، جستجوی منطقه را آغاز کردند.

مقامات MPD گفتند پلیس این خودرو را در خیابان لیبرتی در نزدیکی خواربارفروشی Piggly Wiggly پیدا کرد. آنها گفتند که ماشین دوباره سعی کرد از ماموران فرار کند، اما با درختی در حیاط جلویی خانه ای در خیابان لیبرتی شمالی در کانتون برخورد کرد.

جکامرون همپتون، 20 ساله، از جکسون، دستگیر شد و به جرم فرار و جرایم دیگر متهم شد. مسافری که به نام ویلی جیمز سوم از جکسون شناخته می شود، به دلیل جراحات وارده در این تصادف به مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی منتقل شد.

به گفته مقامات MPD، همپتون به بازداشتگاه مدیسون کانتی رزرو شد و در آنجا منتظر حضور اولیه خود بود. او ممکن است با اتهامات اضافی روبرو شود. تحقیقات ادامه دارد.

[ad_2]

Leave a reply