مردی پس از تیراندازی افسران در براندون دستگیر شد

[ad_1]

براندون، خانم (WJTV) – یک مرد پس از تیراندازی توسط یک افسر که در 20 بین ایالتی در براندون در روز دوشنبه، 9 مه رخ داد، دستگیر شد.

پلیس براندون گفت حوالی ساعت 11:07 صبح در مورد یک آشفتگی خانگی که در داخل خودرویی رخ می‌داد که به سمت غرب در Interstate 20، درست قبل از خروجی Downtown Brandon در حال حرکت بود، تماس دریافت کردند. تماس گیرنده گفت که لورنزو لئون تیلور، از جکسون، از ماشین پیاده شده بود و در ایالت بین ایالتی به سمت غرب می رفت.

افسری از راه رسید و به تیلور نزدیک شد که ظاهراً سعی می کرد از یک کیف کتاب سیاه چیزی بیرون بیاورد. افسر گفت که از تیلور پرسیده است که آیا چیزی در کیف وجود دارد که به او صدمه بزند. تیلور سپس ظاهراً پاسخ داد: “من همان کاری را دارم که شما انجام می دهید.” افسر سعی کرد کنترل کیف و تیلور را به دست بگیرد.

پلیس گفت تیلور سعی کرد اسلحه افسر را بگیرد و او را روی زمین هل داد. بازرسان گفتند تیلور روی صندلی راننده ماشین گشت افسر نشست. افسر گفت که او سعی کرد تیلور را از ماشین بیرون بکشد، اما با دور شدن تیلور به ترافیک روبرو شد. همانطور که تیلور در حال دور شدن بود، گزارش شده است که افسر یک گلوله به ناحیه راننده ماشین و یک گلوله به سمت عقب ماشین شلیک کرده است.

پلیس براندون و سایر افسران تیلور را در اطراف 53 مایلی نشانگر I-20 به سمت غرب متوقف کردند. تیلور دستگیر شد و پلیس گفت که او یک مانیتور مچ پا از اداره اصلاحات می سی سی پی (MDOC) داشت. MDOC همچنین در سال 2017 یک بازداشت کننده برای تیلور با استرداد صادر کرده بود.

افسران گفتند که او را به اداره پلیس براندون بردند، جایی که او همکاری نداشت. سپس او را به زندان شهرستان رانکین بردند. پلیس گفت تیلور سعی کرد شیشه های ماشین حمل و نقل را بیرون بزند.

پس از رزرو وی، افسران دریافتند که تیلور قبلاً در سال 2018 در جورجیا به اتهامات مختلف جنایت محکوم شده بود. او در اواخر سال 2021 از گرجستان به MDOC منتقل شد.

بازرسان گفتند که تیلور توسط یکی از گلوله‌ها به خودروی گشت اصابت کرد، اما افسران گفتند که او برای این جراحت نیازی به درمان پزشکی ندارد. این افسر فقط جراحات جزئی دید.

تیلور به سرقت بزرگ (خودرو)، فرار از جرم و جنایتکار داشتن اسلحه متهم شده است. ممکن است اتهامات بیشتری ثبت شود.

اداره تحقیقات می سی سی پی (MBI) در مورد تیراندازی تحقیق خواهد کرد.

تیلور با یک وثیقه 1,050,000 دلاری در زندان شهرستان رانکین زندانی شد. اولین حضور او برای چهارشنبه 11 مه در دادگاه شهرداری شهر براندون تعیین شده است. او همچنین برای MDOC در انتظار است.

[ad_2]